Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Işıltılı Bir Doğum Günü İçin Özel Hazırlıklar

             İnsan hayatına damga vuran doğum günleri 1 yaş, 18 yaş ve 30 yaş partisi olarak öne çıkar. Yetişkinliğin keyfini süren kişiler için yapılacak partide ışıltılı karton tabaklar, peçeteler, masa örtüleri, folyo balonlar, masa üstü süsler, bayrak afişler ve renkli konfetiler kullanılabilir.

  Sürpriz Parti Hazırlıkları

            30.yaşını kutlayan bir yetişkin için hazırlanacak sürpriz partiye damga vuracak olan ürünler 3 ve 0 rakamlarından oluşan folyo balonlardır. Masa süslemelerinin yanı sıra mekan içinde de renkli ve 30 rakam baskılı balonlar kullanılabilir. Dore, siyah ve kırmızı renkler 30 yaş partisi malzeme seçiminde dikkat çekici olarak kullanılabilir. Online olarak verilecek 30 yaş özel parti setlerinin içinde; plastik tabak, meşrubat bardağı, çatal ve bıçak, 3 ve 0 mum, renkli lateks balon, masa üstü serpme konfeti, süs dalgası ve peçete bulunur. Uygun fiyatlı olan bu set içinde bulunan kullan-at ürünler sayesinde partiden sonraki işlemler de azalır.

 Aynı Gün Kargo Hizmeti

            30 yaş partisi için gerekli hazırlıklar ailenin yakınları tarafından yapılabilir. Belirlenen tema ve kullanılacak renklere uygun olarak seçilecek dekoratif ürünler eşliğinde şık masalar kurulabilir. Doğum günü pastasının üstüne konacak 3 ve 0 rakamlı mumlar günün anlam ve öneminin ortaya çıkmasını sağlar. Bu partinin iş ortamında veya evde yapılması halinde pastayla birlikte çalınacak şarkıların da önceden belirlenmesi gerekir. Kostümler ve renkli aksesuarlarla zenginleştirilecek olan partilerde peruk, maske ve şapkalardan yararlanılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.