x
0 ürün
TL

Balon Çubuk ve Pompası

En yeni balon çubuklarını ve balon pompalarını indirimli ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. 

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Kullan At Market - Balon Klipsi 10lu
Balon Klipsi 10lu
Pakette 10 Adet
Paket Fiyatı: 1,90 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Balon Pompası
Balon Pompası
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 9,90 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Balon Çubuğu 10lu
Balon Çubuğu 10lu
Pakette 10 Adet
Paket Fiyatı: 2,49 TL KDV Dahil
 - Su Balonu Sihirbazi
Su Balonu Sihirbazi
Pakette 111 Adet
Paket Fiyatı: 29,90 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Balon Aksesuarları

            Genel olarak balon aksesuarları dendiği zaman akla ilk balonları tutabilmek adına çubuklar gelmektedir. Farklı boyutlarda ve tamamen kaliteli bir malzeme eşliğinde üretimleri gerçekleştirilmiş olan balon çubuklarını site bünyesinde bulabilir ve balonları kolay bir şekilde yerleştirerek keyifle kullanılır hale getirebilirsiniz. Özellikle çocuklar için tamamen güven içerisinde oynayabilecekleri bu çubuklar ile balonları bağlamak suretiyle onlara güzel bir zaman geçirme şansı verebilirsiniz. Aynı zamanda yine balon uçlarına kurdele şeklinde süslemeleri de site içerisinde bulabilirsiniz. Balonlara ayrı bir hava katan ve görsel anlamda bir kurdele gibi görünen bulunan süslemeleri çok uygun fiyatlar altında satın alabilirsiniz.

 Farklı çeşitlerde balon aksesuarları

            Farklı modellerde ve çeşitlerde tasarımları gerçekleştirmiş olan birbirinden güzel balon aksesuarları olarak balon havai fişekleri ile birlikte yine balon pompasını site bünyesinde en uygun fiyatlar altında bulabilir ve kaliteli malzemeler sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlayabilirsiniz. Diğer yandan sadece balon çeşitleri adına beyaz ya da mavi ve kırmızı ile birlikte yeşil veya bunun gibi daha birçok değişik renkleri altında paketler içtiğini satın alabilir ve değişik kutlama günlerinde değerlendirebilirsiniz.

 Farklı modellerde balon aksesuarları

            Özellikle balon aksesuarları içerisinde sosis balonlar kutlama günleri adına çocuklar için en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Aynı zamanda maşallah balonları ile birlikte ilk diş balonları gibi üzerine farklı resimler ve yazıların yapıldığı bu tür değişik balon seçeneklerini yine site üzerinden güven içerisinde satın alabilirsiniz.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.