Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 18 ürün bulunmaktadır.

Duyurulur! “Balon Ek Bilgilendirmesi”

Rengarenk lateks balonlar ve kocaman şekilli folyo balonlar ile süslemek istediğiniz partiniz için bilinmesi gereken ek bilgiler mevcut. Öncelikle balonlar şişirilmeden yollanır. Temanıza uygun balon seçiminden sonra, balonlarınız için de seçim yapmak sizin elinizde. Her zaman daha güzeline kavuşabilirsiniz. Balon püskülü ve balon ağırlığı hem işlevli hem de görsel bir güzellik yaratır. Balon klipsi ve balon pompası ise işin tamamen teknik kısmı diyebiliriz. Balon çubukları ise; balon ağırlığı tercih etmeyen particilerin yoğunlukla yöneldiği bir seçimdir. Tüm seçenekleri görmek için…

Balon Aksesuarları

Şimdi sırasıyla balon alışverişini tamamlamış bir particinin nasıl ilerlemesi gerektiğine bakalım. Öneri olarak balon ile beraber balon pompasının alınması sağlayacağı yüksek fayda (enerji ve vakit tasarrufu) açısından önemlidir. Balon pompası enerji ve vakit tasarrufu bakımdan tam bir KullanAtmarket ürünüdür.  Bir 50 yaş doğum günü partisi düşünün. 50 yaş partisinin en önemli doğum günü partisi olduğu bilinir. Rakam ve harf folyo balonlar ile temayı kurdunuz. Doğum günün kutlu olsun baskılı balonlar ile de etrafı bir güzel süslemeyi planladınız. Şimdi onca balonu nefesine kuvvet diyerek iyi de bir vakit ve enerji harcayarak mı şişirmek istersiniz? Yoksa bir tane balon pompası alıp hızla planınızı uygulamayı mı tercih edersiniz? Cevabınızı duyar gibi olduk.

Balonları Şişirmenin Kolay Yolu

İkinci adıma geçelim; şişirdiğiniz balonların hava kaçırmasını engellerken fire vermeden görevi tamamlaya nasıl bakarsınız? Balon klipsleri ile yaratıcılığını konuşturabilir ve 3’erli şekilde balonları birbirine de bağlayarak yerleştirebilirsin. Daha sade bir beklentin var ise her bir balonun verimli şekilde ağzını kapatabilir ve hava kaçırmasını kesin çözümle ortadan kaldırabilirsin.

Balon Klipsleri

İşe biraz daha estetiklik katalım. Üçüncü adıma hazır mısın? Balonlarınızı süslü birer dekor parçası haline getirmenin yollarını bulduk. Renkli ve farklı çeşitleri ile aynı küpe takarmış gibi balonlarınıza püskül takın. Bırakın oldukları yerde ışıldasınlar. Alternatifleri değerlendirmek için yolunuza buradan ulaşabilirsiniz. 

Dekoratif Balon Püskülleri

İster helyum gazı ile şişir ve uçan balon haine döndür. İster normal şekilde şişir ve kendi halinde bir balona eriş, dekor yaratmak istiyorsan balonlarını belli bir miktar sabitleyebilmelisin. Sabitleyeceğin aksesuarında bir al - benisi olması gerektiğinin farkında olan KullanAtMarket tam da beklediğiniz gelişme ile karşında. Folyo balon ağırlığı bol renk çeşitliliği ve göze hoş gelen görüntüsü ile balonlarını kontrol altında tut, hayal ettiğin düzen gerçeğe dönsün. 

Folyo Balon Ağırlığı Modelleri

Bir demet çiçeğe sahip olmak için nasıl ki onları birleştirip bağlayabiliyorsanız aynı tercihe balonlarla da ulaşabilirsiniz. Bir demet balon için önce balon çubuklarına tek tek balonlarınızı yerleştirin. Daha sonra elinizdeki balon demetini seçmiş olduğunuz saten kurdele ile bağlayın ve elinizdeki bir demet balon ile partinin istediğiniz köşelerine yerleştirin. Dekorunuz demet balonlardan oluşacak farklı bir havaya büründü bile. 

Balon Çubukları

 Saten kurdeleler için;

Balonları Bağlamanın Şık Yolu

Her şeyi süslemek ve görülmemiş dekorlar yaratmak mümkündür. Parti malzemeleri ve yararlanabileceğiniz fikirler bizden, gösteri yapmak sizden.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.