Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Lateks Balonlar

 

            Tamamen lateks kalitesinde üretimleri gerçekleştirilen birbirinden güzel lateks balonlar farklı renk ve modelleri altında bu kaliteli site bünyesinde satışı yapılmaktadır. Özellikle daha fazla esneme özelliği taşıyan ve bu sayede daha büyük boyutlara ulaşma imkanı sağlayan lateks özelliği kapsamındaki balon çeşitleri aynı zamanda daha kolay şişirilme fırsatını da vermektedir. Bu sayede günümüzde en fazla tercih edilen balon örneklerinden olan bu ürünleri site kapsamında en uygun fiyatlar ile satın alabilir ve güzel bir süsleme adına kullanma şansını elde edebilirsiniz.

 

 Güvenilir bir malzeme ile köpek balığı

 

            Özellikle çocukların rahat bir şekilde kullanmasına olanak tanıyan lateks balonlar tamamen kaliteli bir malzemeyle üretimleri gerçekleştiğinden dolayı güven içerisinde şişirilebilir ve kullanılabilir. Sağlam olduğu için de bebekler ya da çocuklar kolay kolay patlatamaz. Bu bağlamda birbirinden değişik seçenekler altındaki renk ve modeller arasından bu lateks parti balonları üzeri değişik desenler ile de tasarım haline getirilmiş konumda satın alabilir ve dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

 

 Farklı çeşitleri bulunan tek lateks balonlar

 

            Paketler halinde satışları yapılan birbirinden kaliteli lateks balonlar özellikle üzerinde animasyon karakterlerinin olduğu ya da kahraman resimlerinin bulunduğu çeşitler ile çocukların oldukça hoşuna gitmektedir. Lateks kapsamında sağlam bir yapıda olduklarından dolayı da çocuklar rahat bir şekilde kullanırken oldukça dayanıklı bir imkan tanımaktadır. Çok uygun fiyatlar altında farklı renkler ve modeller ile bu balon çeşitlerini alışveriş kapsamında site içerisinden satın alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.