x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Yeni Sezon Bebek Kostümleri Nasıldır?

 

            Bebekler şirinlikleri ile partilere renk katar. Doğum günlerinde bebeklere özel kostümler giydirilerek onların hem şık hem de şirin olmaları sağlanmaktadır. Ayrıca yılbaşında ve çeşitli kutlama organizasyonlarında giyilmeye uygun olan özel kostümler vardır.

 

 Yılbaşı İçin Bebek Kostümleri Nasıldır?

 

            Bebek kostümlerinde her sene yeni ürünler çıkmaktadır. Bu yüzden yeni trendler takip edilerek sevilen ürünlere yer verilmektedir. Yeni gelen bebek kostümleri arasında yılbaşında giyilen elf kostümleri bulunmaktadır. Çok şirin olan bu kostümün içinde bebekler adeta maskot gibi olmaktadır. On iki aydan yirmi dört aya kadar olan bebekler için bu kostümlerde bedenler mevcuttur. Bu ürünün içeriğinde kapri şekilde tulum, penyeden yapılmış içe giyilen tulum, şapka ve patikler bulunmaktadır. Bebek ürünlerinde daima kaliteye önem verildiği için tulumda kaliteli polar kumaş kullanılmaktadır. Kolay yıkanabilen, hava alan ve aynı zamanda üşütmeyen özellikte olmaktadır. Ayrıca kız ve erkek bebekler için Noel baba bebek kostümleri bulunmaktadır. Tunik kostümlerin yanında kız çocukları için kadife ve polar Noel elbisesi vardır.

 

 Bebekler İçin Hayvan Kostümleri Nasıldır?

 

            Kostümler bebeklere çok yakışmaktadır. Özellikle hayvan kostümleri bebeklerin tatlılığını ikiye katlamaktadır. Yaş günleri ve özel organizasyonlar için sevilen hayvanlı bebek kostümleri arasında panda, tavşan, uğur böceği kostümleri başta gelmektedir. Ayrıca tiger, ejderha kostümleri bulunmaktadır, Kostümlerin giyimi oldukça rahattır. Terletmeyen özelliğe sahiptir. Yıkanmaya müsait olup bez çıtçıtlı olduğu için bebek bezi kolaylıkla değiştirilmektedir.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.