Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 23 ürün bulunmaktadır.

Aramıza katılan biri var!

Yeni doğan bebeklerin hepimizin üzerinde yarattığı saf bir heyecan var. Hem de doyasıya yaşanması gereken bir heyecan olduğu kesin bilgi. Peki nasıl bir parti vereceksiniz? Bu noktada ihtiyaç kelimesi yerini nazikçe arzuya bırakıyor. Arzuladığınız Baby Shower partisi için size tatlı temalar ile buluşturalım. Hayalinize uzak kalmayın.

Baby Shower Parti Temaları

Hoş geldin bebeğim parti teması; kız erkek fark etmeksizin uygun bir renk ve üzerinde hoş geldin baskılı parti malzemeleri ile bebeğinizin ilk gerçek partisini en tatlı şekilde düzenleyin. Özel baby shower masa örtüsü ve kişiye uygun hoşgeldin afiş seçenekleri ile Kullan At tabak bardak gibi arzuladığınız parti malzemelerinin bir grup altında toplanmış halidir. Açık renkler ve mor rengi fazlası ile baskın olup peçete dahil temaya uygunluk gözlemlenebilir. Bir de ben bakmalıyım diyenler

Hoşgeldin Bebeğim Partisi

Kız erkek ayrımı yapmadan hoş geldin partisi nasıl yapılır diye tedirgin olmayın. Tabi ki sizin sorununuz bizim ise çözümümüz oluyor. İlk etapta daha kızlar için var olan temalarımızdan bahsedelim. Pembe Patikler Bebek Partisi; tahmin edebileceğiniz gibi pembe renginin yoğun olduğu ve üzerlerinde o minik tatlı ayakları sembolize eden patiklerin bulunduğu kalbi direk fetheden tema konumunda bulunur.  Sofranızı pembe patikler ile şekerlendirin

Pembe Patikler Bebek Partisi

Kız bebek partisi; kızlar özelinde bulunan sadece gelen bebeğin kız olduğunu vurgulayan temamızdır. Pembe renginin daha çok hakim olduğu temalı ürünlerimiz içerisinde asma süslerden küçük ayıcıklı duvar süs setlerine kadar birçok bebek partisi malzemelerini bulundurur. Hatta kürdan detayına kadar düşünülmüştür dersek yeridir. Aklında soru işaretlerine yer bırakma.

Kız Bebek Partisi

Erkekler evet erkek bebekler; sizler içinde bulunan harika temalarımızı huzurunuza çıkarma vakti geldi. Mavi patikler erkek bebek teması ile tatlı bir giriş yapalım. Üzerinde şirin patikler bulunan temalı konseptimiz ile misafirleriniz için enfes bir sofra kurabilir ve bebek partisi süsleme malzemeleri ile kombinleyerek arzuladığınız unutulmaz anları yaşamanın keyfine varabilirsiniz. 

Mavi Patikler Bebek Partisi

Erkek bebek partisi; etrafı mas mavi düşünün, külah şapkadan asma süse, peçetelerden bardaklara kadar maviliğin derinliğinde bir Baby Shower partisi. O küçük süs dalgalarını etrafa astığınızı hayal edin. Yüzünüzde tatlı bir tebessüm belirdi gibi. Hadi o tebessümü 32 diş bir gülümsemeye çevirelim.

Erkek Bebek Partisi

Konu güzelim bebekler olunca fırsat sunmadan kapatmanın bize yakışmayacağına inandık. Herkes o heyecan dolu bebek odasını süslesin, kimse bu unutulmayacak kutlamadan eksik kalmasın. Partici olmanın getirdiği bilinçten değil, bebeklerin sahip olduğu ter temiz olan saflık bizi daha fazla insanı mutlu etme eğilimine yöneltti. 

Fırsat Bebekler İçin

En güzel bebek odası seninki olsun! Bebek balonları için aşağı bak.

Odayı balonlarla doldurmak için uzaklara gitme

Bebek Balonları

Temaya uygun balonlar ile bebek odasının son haline renk kat çünkü gün rengarenk yaşama günü.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.