x
0 ürün
TL
Cadılar Bayramı Geçmişi

    

Haydi gelin, KullanAtMarket.com'la bu coşkuya siz de ortak olun… Her yıl çocukların çok severek kutladığı Cadılar Bayramına bu yıl beraber hazırlanmaya ne dersin? Birbirinden farklı ve eğlenceli kostümleri, şık aksesuarlarla birleştirdiğimiz ürünlerimizi tanımaya hazır mısın?
Mor örümcekli cadı şapkası sana, mavi balkabaklı cadı şapkası da arkadaşına…


 Aya karşı resmedilen, sivri şapkalı, sihirli süpürge üzerindeki cadı görüntüsü hep gözümüzün önünde. O zaman tam da turuncu cadı kostümünle geceye katılma zamanı. Arkadaşlarını da bu eğlenceye katabilirsin. KullanAtMarket.com dan aldığın Turuncu halloween balonlar ile etrafı süsleyip hazırlanabilirsin.
Bayrama uygun sofra setleri ile donatılmış ışıklı kuru kafada yerini aldı. Belki seni de korkutacak dikkat et lütfen... Sen yine de korkmuş gibi yap :) 

Şimdi eğlence zamanı... Rengarenk şekerleri bir çuvala doldurup, balkabaklarının ışığı eşliğinde dilediğince şakalar yap, etrafındaki büyükleri de korkutabilirsin . Eminim  yetişkinler de en az senin kadar eğlenecektir. Unutma korsan kafa maskesinden, beyaz çığlık maskesine kadar her türlü maske elinizin altında, tek tıkla kapınızda . Evin tüm fertlerine cadı şapkasından, pelerine kadar dilediğin aksesuarı vermek senin elinde.Eğlenmek için KullanAtMarket.com hizmetinizde. Hem ailen, hem arkadaşlarınla birlikte seçimini yap eğlenceyi ikiye katla. En güzel Cadılar Bayramı parti süsleri ve birbirinden şık Cadılar Bayramı kostümlerini inceleyip, sipariş verebilirsiniz.

KullanAtMarket olarak korkunç ve eğlenceli bir Cadılar Bayramı dileriz...
Şekerlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayınT-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.