Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Diş Buğdayı Partisi İçin Kız Bebeklere Özel Tasarım Ürünler

Kız Bebekler İçin Tasarlanan İlk Dişim Parti Setleri

            Diş buğdayı kız bebek partileri için tasarlanan seçenekler set halinde ya da tek ürün halinde sipariş verilebilmektedir. Oluşturulan ürünler kaliteli materyal ve tasarım kullanılarak tasarlanmaktadır. Sayfa içerisinde en çok tercih edilen ilk dişim kız parti seti, pembe renk seçeneği ile tasarlanmaktadır. Parti seti pembe renk üzerine uygulanan şirin diş çizimi ile oluşturulmuştur. Bu set içerisinde baskılı tabaklar, süsleme bayrakları, peçeteler, bardaklar, çatal ve bıçaklar, balon süslemeleri yer almaktadır. Set içerisinde parti için gerekli olan tüm detayların bir araya getirilmesi sağlanmıştır.

            Diş buğdayı kız bebek partilerinde dekorun ön plana çıkması amacı ile bebeklere en çok yakışan renkler tercih edilmektedir. İlk dişim çıktı baskılı bardaklar ve pembe balonlar en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sunumda kullanılan ürünlere ek olarak pembe masa örtüleri ve masalarda kullanılan kumaş fırfırlar da dikkat çekmektedir.

 Diş Buğdayı Partisine Yönelik Süsleme Ve Hediye Ürünleri

            Diş buğdayı kız bebek partisini oluşturmaya yönelik tüm ürünler aynı çatı altında sizler ile buluşturuluyor. Süsleme ürünleri olarak şapkalar, süslü kürdanlar, süslü kavanozlar, bebek arabası süsleri, davetlilere anı olarak verilebilecek küçük çerçeveler ve hediyelik küçük eşyalar gibi birçok seçenek ilk diş partisi teması altında sipariş verilebilmektedir. Tüm bu ürünlerde ağırlıklı olarak kız bebeklere uygun olan renkler ve desenlerde temalar seçilmiştir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.