x
0 ürün
TL

Diş Buğdayı Partisi Malzemeleri

Kullan At Market'te! Diş buğdayı partisi malzemeleri indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Muhteşem Diş Partisi Hazırlamak Çok Kolay

 

            Anne ve babalar için çocukların ilk dişi bebek büyütme sürecinde çok önemli bir yer kaplar. Çocuğun dişlerinin sağlıklı olması için diş buğdayı kaynatan aileler sağlam ve bereketli olması açısından da evlerine davet ettikleri misafirlere farklı konseptlerde partiler tasarlayarak eğlenceli bir gün geçirmeyi tasarlarlar.

 

 Diş Buğdayı Partisinde Hangi Malzemelere İhtiyaç Duyulacaktır?

 

            Diş buğdayı partisi kız ve erkek çocukları için pembe ve mavi olarak işlenmiş özel tabak bardak, çatal, kaşık, balon, peçete bunların yanında bayrak ve afişler yer aldığı konseptlerden oluşur. Ayrıca aileleri tüm zahmetten kurtarmak adına masa örtüleri mini cam kavanozlar hediyelik seçenekleri arasında bulunan ürünlerdendir. Bebek arabası çerçeve setleri ya da bu hazırlıklar aşamasında kullanılabilecek saten kurdeleler, kurabiye kalıpları diş kolyeleri, puantiyeli şeker sunum setleri aynı zamanda bebek arabası şeklinde tasarlanan şeker sepetleri de yine bu ürünlerin içerisinde bulunabilen malzemeler arasında yer almaktadır.

 

 Kullan At Rahatlığı Sayesinde Daha Az Yorgunluk Daha Çok Eğlence.

 

            Partiler esnasında en çok yorulan aileleri düşünerek tasarlanan bu ürünler kullan at şeklinde tasarlanmış olup parti sonrasında rahatlıkla toplanarak atılabilmektedir. Kapıya takmak üzere tasarlanan tüller, kapı süsleri, kolonya şişeleri, şekerlik ikram setleri, biberon figürlü setler, puantiyeli karton kaseler zengin bir masa ve harika bir diş buğdayı partisi için muhteşem ürünlerdir. Önceden diş buğdayı partisi için davetli listesini belirleyerek set şeklinde tabak, çatal bardak gibi ürünleri almak daha az maliyetli ve çok daha pratik olacaktır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.