Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 22 ürün bulunmaktadır.

Çok tatlısın çok..!!

>>> Şeker Külahları <<<

Şekerler hayatımızın içinde olan ve birçoğumuzu da neşelendiren ufak tatlı atıştırmalık olarak tanımlanabilir. Davet,  organizasyon ve kutlamalarda bulunması gereken bir parti malzemesi konumunda bulunan şekerler ve şekerlikler farklı şekil ve farklı amaçlar için hizmet edebilirler. Yeni doğan bir bebeğin kutlaması için hazırlanan organizasyondaki şeker ve şekerlikler ile cadılar bayramı dediğimiz zaman akla gelen şekerler arasındaki fark olduğu gibi bir düğün ya da nişan için hazırlanan şekerliklerin de başka amaçlara seslenmesi çok doğaldır. Bu koşullarda aranan hizmet özelleştirmesini, yani kendi tarzına uygun minik şeker hediyeliklerini bulma fırsatını sunuyoruz. 

>>> Yılbaşı Şekerleri <<<

Şeker bir başlangıç yapalım. Lolipop canavarları sorularım sadece sizlere değil, yoğun bir günün ardından elinde kalp şeklinde bir çubuk şeker ile karşındakine minik bir gülümseme yaşatma ihtimalini istemez misin? Yılbaşı partine Noel Baba sopa şekerleri yerleştirerek; hem sempatik bir dekor, hem de yenilebilen bir yılbaşı ruhu aksesuarına sahip olmak istemez misin? Peki, cadılar bayramı çantanda rengârenk baston şekerler olsun istemez misin? Şimdiye kadar cevapların hep isterim oldu ise sana çok daha fazlasını keşfetme fırsatı işte parti şekerleri.. 

>>> Patlamış Mısır, Kızarmış Patates ve Pop-Corn Kutuları <<<

Düzenlenen eğlenceli bir organizasyonda ya da festivalde patlamış mısır ve patates kızartması, misafirlerin aklına ilk gelen atıştırmalıklardan. Mısır patlatmayı sevenleri de, patates aşkıyla yaşayanları da ihmal edemezdik. Renkli ve farklı alternatifleri ile atıştırmalıklarınızı daha da çekici hale getirme fırsatını tepmemenizi önerir, misafirlerinizi kalbinden rahatça vurmanın keyfini sürmenizi dileriz. 

>>> Şeker Poşetleri <<<

Yeni heyecanlar yaşamak, bir canlının hayata gelişini gözlemleme deneyimini anlatan en yerinde his tanımı olabilir. Tabi ki bu güzel heyecan da kutlama ile başlıyor. O halde en başa dönelim. Cinsiyet belli oldu partisi! Bir bakıma daha değerliniz oksijen ile temas etmeden parti havasına alışıyor. Kutlamalar daha anne karnında 14. Hafta sonlarında tam gaz başlıyor. Bu konudaki her güzel haber kutlanmaya değeceği için şekerlik alternatifleri de bir o kadar önem kazanıyor. Güzel haberi ilk başta tüm aile ve dostlar ile keyiflice kutlamadan önce seçmeniz gereken şekerliklerin bizim içinde önemi büyük çünkü anınızı KullanAtMarket.com ile de paylaşınca aynı keyfi yansıtmış oluyorsunuz.

>>> Yeni Doğan / Baby Shower Partisi Şeker Külahları <<<

>>> Mini Şekerlik ve Kutular <<<

Yeni doğan/Baby Shower ismi ile ünlü parti ise doyasıya mutluluğun herkes arasındaki paylaşımını hissedebileceğiniz nadir günlerin başında geliyor. Soyut halde bulunan mutluluk ve sevincin “kaynağı gibi tatlı olan hem kız hem de erkek için” somut hale bürünmüş hali yeni doğan şekerlik çeşitlerini atlamamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Tatlılığınıza tatlılık katın..

>>> Şekerlikler <<<

 Misafirleriniz ve kutlamanız için; kutu, külah, poşet, kese, araba ve daha birçok türde bulunan şekerlikler ile biz “KullanAtMarket.com"  olarak ilgilenelim. Bugün sizin gününüz, siz eğlenmeye bakın..

Peki, çay kahve içmeye gelen, her daim yanınızda olan misafirleriniz için, özel gününüze uygun renklere sahip olan şeker kaşıklarınızı kullanmanın keyfini çıkarmak istemez misiniz?     https://www.kullanatmarket.com/seker-kasiklari?ps=2

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.