Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Renkli Süper Karakterler İle Tasarlanan Erkek Parti Setleri

 

Erkek Parti Setleri İçerisinde Yer Alan Ürünler

 

            Erkek parti setleri içerisinde en çok dikkat çeken tasarımlar animasyon karakterlerinin kullanıldığı ürünlerdir. Çocuklar tarafından dikkat çeken ürünler, doğum günü partilerinde etkili bir dekor oluşturmaya da yardımcı olmaktadır. Sayfa içerisinde yer alan erkek çocuklara özel, kaliteli parti setleri, cars, spiderman, mickey playful, ninja turtles, star wars, angry birds gibi karakterlerin ürünler üzerinde kullanılması şile oluşturulmuştur. Parti setleri içerisinde, tabaklar, balonlar, peçeteler, çatal bıçaklar, bardaklar yer almaktadır. Bu set ürünleri sayesinde parti masasına ve süslemesine ait ürünler tek bir çatı altında sipariş verilebilmektedir.

 

 Erkek Parti Setleri İle Çocuklara Eğlenceli Bir Ortam Yaratmak

 

            Erkek parti setleri, animasyon karakterleri ya da çocuklara yönelik farklı renklerde tasarımlar ile meydana getirilmektedir. Rengarenk balonlu parti seti, futbol partisi seti erkek çocuklar tarafından ilgi gören diğer ürünler arasındadır. Bu ürünler üzerinde renkli balon desenleri ve renkli top baskıları kullanılmaktadır. Tüm parti setleri özellikle tabak ve bardaklar üzerinde animasyon karakterleri ya da renkli balonların kullanıldığı uygulamalar ile gerçekleştirilir. İçerisinde bulunana masa örtüsü modelleri süper kahramanların resimleri ile ya da tabaklara uygun renkli seçenekler ile tasarlanmaktadır.

 

            Erkek parti setleri, çocuk doğum günlerinde kullanıma uygun modellerin bir araya getirilmesi ile sizler ile buluşturuluyor. Çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri amacı ile içerisinde renkli karakterler ve parti süslerine yer verilmiştir. İçerisinde yer alan balonlar ile çocukların hem oyun oynamaları hem de dekorun masalar ile uyumlu yapıda olması sağlanmaktadır. Set içerisinde ki balonlar masa örtüsü renk ve modeline uygun yapıda seçilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.