sadsad x
asdasd
v3-Buyuk-Kis-indirimi-kustubanner-gorseli.jpg (99 KB) Sevgililer-Gunu-Kategori-Ustu-Banneri.jpg (81 KB)
Lüks Plastik Tabak
Sıralama seçin
Ürün Kodu: TM-KAP-0116
Pakette 2 Adet
29,90 TL

Lüks Tabaklar

            Tamamen kaliteli bir malzeme ile üretimleri sağlanmış olarak bu kaliteli site içerisinde bulunan birbirinden farklı lüks tabaklar arasından bir seçim yapabilir ve arzu ettiğiniz herhangi bir yerde güven içerisinde kullanabilirsiniz. Özellikle de gerçekleştirmeyi istediğiniz bir toplantı için bu lüks tabak çeşitleri de kullanabilir ve bu sayede prestijli ve itibarlı bir görünüm elde etme şansını yakalayabilirsiniz.

 Birbirinden kaliteli ürünler

            Özellikle bu lüks tabaklar sadece yapılabilecek olan bir toplantı veya bunun gibi organizasyonlar için değil aynı zamanda değişik özel davetler için de yine çağırmak istediğiniz misafirleriniz adına onları daha zengin bir görünüm sağlamak için bu lüx tabakları seçebilir ve üstelik çok uygun fiyatlar altında satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Dayanıklı yapısı ve herhangi bir şekilde kolay kolay bükülmez özelliği sayesinde gerçekleştirmeyi istediğiniz organizasyon adına baştan sona güven içerisinde kullanabilirsiniz. Farklı renk ve modelleri altında ve aynı zamanda boyutlar içerisinde en uygun fiyatlar ile toptan alarak bu kaliteli site bünyesinde alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 Birbirinden farklı desen ve model seçenekleri

            Kişisel tercihlerinize göre seçim yapabileceğiniz birbirinden farklı modeller altındaki lüks tabaklar içerisinden farklı renkler altında alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar içerisinde sade modellerin yanı sıra üzeri puantiyeli bir şekilde farklı renkler ile tasarımı haline getirilmiş örneklerin yanı sıra daha birçok farklı seçenek altında keyifli bir alışveriş yaparak kapıda ödeme imkanıyla da arzu ettiğiniz her yerde bu ürünleri kullanabilirsiniz.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.