x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Mesajınızı Balonlarla Yazın!

 

            Tüm eğlenceli organizasyonlarda kullanılacak olan harf ve rakam balonlar, tek tek kullanılacağı gibi bir isim veya rakam yazmak için de tercih edilebilir. Online ortamda verilen siparişlerde balonlar şişmeden gönderilir. Balonlar en yakın parti malzemeleri satan dükkanda şişirilebilir veya yine online ortamda helyum tüp siparişi de verilebilir.

 

 Parti Mekanının Süslenmesi

 

            Parti mekanlarının organizasyon nedenine bağlı olarak süslemelerinde de kullanılan harf ve rakam balonlar, açılışlarda, davetlerde veya her türlü eğlence ortamında kullanılabilir. İsimlerin baş harfi için tercih edilecek harfler yine kalp uçan balonlarla desteklenebilir.

 

            Doğum gününde kullanılacak rakam balonlar ise kutlamanın yapılacağı mekana önceden konabileceği gibi doğum günü pastasıyla da içeriye alınabilir. Firma veya ürün tanıtımından açılışlara kadar geniş bir yelpazede kullanım alanına sahip olan balonlar kalabalık ve büyük adreslerde kutlamanın yapılacağı yerin belirlenmesi içinde kullanılabilir.

 

 Balon Ölçüleri Nedir?

 

            Harf ve rakam balonlar ortalama olarak 33x15 cm ölçülerindedir. Farklı yerlerinden tutmak ya da asmak için aparata sahip olan modeller alttan iple havaya bırakılacağı gibi üst kısımlarında da tutturulabilir. Gümüş, altın ve kırmızı renklerde hazırlanan balonlar arasından verilecek siparişlerle 7'den 70'e herkesin doğum günü özel ve keyifli bir şekilde kutlanabilir.

 

            Arkadaşlıklarının 30.yılını kutlayacak olan arkadaşlar veya ticari hayata atılmalarının 70.yılını kutlayan şirketler harf ve rakam balonlardan yararlanarak davetlilere vermek istedikleri mesajı net olarak görünür kılabilirler. Bu balonlarda Türkçe karakterlerin olmadığı unutulmamalıdır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.