Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Eğlenceli Doğum Günü Temaları

            Erkek bebek ve çocuklar için tercih edilen harika kanatlar doğum günü ürünleri ile unutulmaz partiler organize edilebilir. Sitemiz üzerinden saat 14.00'e kadar verilecek siparişler aynı gün kargoya verilir. Kırmızı, mavi ve turuncunun ağırlıklı olarak kullanıldığı bu tema evlerden dış mekanlara ve ana okulunda yapılacak partilerde rahatlıkla kullanılabilir.

 Doğum Günü Partisine Nasıl Hazırlanılır?

            Doğum günü partilerinin olmazsa olmaz ürünleri hiç kuşkusuz balonlardır. Kırmızı renkte tercih edilecek plastik bardak ve çatal-bıçak setine ek olarak baskısız mavi balonlar iç mekan süslemesinde kullanılabilir. Kartondan yapılan harika kanatlar doğum günü ürünleri arasında bardaklar, afişler, tabaklar ve kağıt peçete sayılabilir.

            Masa süslemesinde kullanılacak örtü ve eğlencenin doruğa çıktığı anlarda kullanılacak şapkalar davetli çocuk sayısına uygun olarak satın alınabilir. Ev dışında bir mekanda kutlanacak partilerde masa kenarının düzgün görünmesi ve davetlileri kazalardan koruması için masa etekleri de tercih edilebilir.

 Birbiriyle Uyumlu Parti Malzemeleri

            Balondan muma, peçeteden tabağa, bardaktan kapı süsüne kadar birbiriyle uyumlu parti malzemelerinin kullanıldığı organizasyonlarda yiyecek ve içecek seçiminde de aynı özenin gösterilmesi gerekir. Davetlilerin yaşları dikkate alınarak evdeki odalardan birisi DVD odası olarak organize edilebilir ve "Harika Kanatlar" filmi açılabilir.

            Parti günü doğum günü sahibinin giyeceği kostümü de harika kanatlar doğum günü ürünleri ile uyumlu olmasına özen gösterilebilir. Renkli balonlar için balon sapı ve pompa siparişleri de yine sitemiz üzerinden tamamlanabilir.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.