x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Kullan At Market - Mıckey Mouse Kostüm 1-2 Yaş
Mıckey Mouse Kostüm 1-2 Yaş
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 149,90 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Hayvan Kostümleri

 

            Bebekler için kullanatmarket.com 'da pek çok bebek ürünü bulabilirsiniz. Bunlardan birisi, sevimli bebeğinizi daha da sevimli hale getirecek hayvan kostümleri olarak karşımıza çıkmaktadır. 6 aydan 2 yaşa kadar farklı boy ve çeşit imkanı ile ulaşılabilecek olan bu hayvan kostümleri yalnızca bebeğiniz üzerinde bir aksesuar değil, aynı zamanda faydalı bir giysidir.

 

 Sıcak Tutmaya Birebir

 

            Bebeğiniz için alacağınız hayvan kostümleri, özellikle soğuyan havalarda, peluş yapısı ile bebeğinizin sıcacık hissetmesi için birebir faydalıdır. Özellikle her bir kostümün başlığının bulunması, yalnız el, ayak ve beden için değil; aynı zamanda baş ve kulak bölgesi için de özel bir koruyucu işlevi görmektedir.

 

 Motor Fonksiyonlara Faydalı

 

            Bebekler, 6 aydan sonra, çevrelerine karşı farkındalıklarının arttığı ve çevrelerini daha ayrıntılı tanımaya başladıkları bir döneme girmektedir. Bu süreçten sonra, söz gelimi, oyuncaklarla, masal kitapları ile tanıttığınız pandaların kostümünü giymeleri, hem onlar için sevindirici hem de öğrenmelerine yardımcı bir etkinlik olacaktır. Dahası, hayvan kostümlerinin kumaş yapısı ile dokunma-hissetme duyuları da aktifleşecek ve buna yönelik motor fonksiyonlarına yararlı ve öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

           

            Tüm bunların yanında, aile içerisinde, toplantılarda ya da partilerde bebeğinizin odak noktası olması, ilgi görmesi ve ebeveynleri ile birlikte eğlenceli bir ortamda sosyalleşmesi, bir diğer faydasıdır. Aslan Kral, Bebek Panda, Ejderha, Tavşan, Kaplan ve Uğur Böceği kostüm seçeneklerinden birisini seçmek siz değerli ebeveynlere kalmıştır.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.