x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Diş Buğdayı Partisine Özel Parti Süsleri

Diş Buğdayı Partisi

             Bebeklere özel olan ve ilk diş çıkarttıkları zaman düzenlenen diş buğdayı partisi, çok eski yıllardan beri uygulanan Türk geleneklerinden biridir. Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyüdüklerini gösteren bu parti, yakın çevrelerin davet edildiği eğlenceli bir güne dönüşür. Diş buğdayı partisinde kullanılan malzemeler de haliyle diş figürü şeklinde hazırlanmakta ve konsepte ayak uydurmaktadır.

            Kız ve erkek bebekler için farklı renkler tercih edilerek tasarlanan diş buğdayı parti süsleri hem sizin hem de bebeğiniz için o günü daha da anlamlı bir hale getirmektedir. Birbirinden eğlenceli ve kaliteli parti malzemelerini bir arada bulabileceğiniz diş buğdayı parti süsleri, her mekana ayak uydurarak sizlere unutulmaz zamanlar yaşatıyor.

 Diş Buğdayı Parti Süsleri

            Bebeklerin sağlığı göz önünde bulundurularak en kaliteli malzemeler ile üretilen ve her bir tasarımı ile onların dikkatini çekmeyi başaran diş buğdayı parti süsleri sizlere parti hazırlığında en büyük yardımı sağlıyor. Tek tek mağaza ve dükkan gezmeden ihtiyacınız olan tüm malzemeleri tek bir yerde bulmanıza imkan sağlayan diş buğdayı parti süsleri sayesinde zamandan kazanıyorsunuz.

            Tek kullanımlık olması nedeni ile oldukça pratik olan tüm bu parti süsleri, şık tasarımı ile de mekana ayrı bir hava kazandırıyor. Ürün çeşitlerinin sürekli olarak arttığı ve çok sayıda alternatiflerin yer aldığı rengarenk diş buğdayı parti süsleri, gelen tüm konuklarınızın da çok daha güzel vakit geçirmesini sağlayacak.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.