Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Erkek Bebekler İçin Parti Süslemeleri

            Bebek partileri gerek doğum öncesinde gerekse de doğum sonrasında anne babalar tarafından son yıllarda oldukça sık yapılmaktadır. Bu tür partiler de kullanılabilecek ve konsepte uygun olan birçok kullan at ürün bulunuyor. Böylece hem kusursuz bir bebek partisi düzenlemenin yanı sıra kusursuz bir süsleme de yapılabilir.

 Erkek Bebek Parti Ürünleri

            Erkek bebek partisi için genellikle mavi renkler tercih ediliyor olsa da lila ya da mor gibi farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Bu ürünler arasında özellikle set biçiminde hazırlanmış olan ürünler oldukça tercih ediliyor. Çünkü erkek bebek partisi setleri içerisinde bardaktan tabağa, çataldan kaşığa her türlü detay düşünülmüşken süsleme için aynı renklere balon ve masa örtüsü de bu setlerin içerisinde yer alıyor.

 Mavi Detaylı Ürünler

            Erkek bebek partisi için hazırlanan ürünler içerisinde mavi ve beyaz renkler ile hazırlanmış olan karton ya da plastik tabak seçenekleri bulunuyor. Ayrıca aynı desene sahip olan bardaklar ile de masadaki bu ürünler takım haline getirilebilir. Bunların yanı sıra yine mavi beyaz renklere sahip olan peçeteler de masanın tüm eksiği tamamlanabilir.

            Erkek bebek partisi için ortamın süslenmesi de masa dizaynı kadar önem taşıyor. Bu neden ile beyaz mavi tek renk balonlar, süs dalgaları ya da ayak izi detayları parti ortamına oldukça şık bir hava kazandıracaktır. Tüm bu ürünler güvenilir alış veriş platformumuzdan kolaylıkla edinilebilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.