Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kelebekler Doğum Günü Ürünleri

            Doğum günleri çocuklar için ayrı bir heyecan olduğu için bu özel günde her şeyleri özel olsun isterler. Anne babalarda elbette ki çocuklarının taleplerini yerine getirmek için doğum günü süslemelerine bir kat daha özen gösterir. Bu doğrultuda çocuklar için bu özel günde en çok tercih edilen kelebekler doğum günü ürünleri birbirinden eğlenceli tasarımlara sahiptir.

 Kelebek Detaylı Parti Konsepti

            Kelebekler doğum günü ürünleri içerisinde karton bardaklardan karton tabaklara kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin her birinde birbirinden renkli kelebek motifleri bulunuyor. Özellikle karton tabaklar hem kelebek detayları ile hem de "happy birth day" yazıları ile daha eğlenceli bir hale getirilmiştir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kelebekler doğum günü ürünleri içerisinde mavi ve lila renk seçenekleri ile hediye kutuları bulunuyor. Bunun yanı sıra yine kelebek motifli mumlar ile ortamın daha estetik olması sağlanabilir.

 Kelebek Balonlar

            Doğum günlerinin olmazsa olmazları arasında balonlar bulunuyor. Çocukların balonlara düşkünlüğü bilindiği için kelebek biçiminde tasarlanmış olan balonlar da kullanılabilir. Bunun yanı sıra farklı bir seçenek olarak kelebek detaylı folyo ve şeffaf balonlar da kullanılabilir. Rengarenk kelebek süslemeleri, kelebek şapkaları ya da kelebek maskeleri ile partinin konseptine uygun bir süsleme hazırlığı yapılabilir. Tüm bunların yanı sıra ise kelebekler doğum günü ürünleri arasında kelebek desenli kurabiye kalıpları bulunuyor. Böylece kelebek kurabiyeler yaparak çocuklara sürpriz yapılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.