x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

 - Uzun Kokteyl Karistirici
Uzun Kokteyl Karistirici
Pakette 50 Adet
Paket Fiyatı: 7,49 TL KDV Dahil
 - Kisa Kokteyl Karistirici
Kisa Kokteyl Karistirici
Pakette 100 Adet
Paket Fiyatı: 6,90 TL KDV Dahil
Roll-Up - Plastik Çay Karıştırıcı
Plastik Çay Karıştırıcı
Pakette 50 Adet
Paket Fiyatı: 2,49 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Şeffaf Plastik Çay Karıştırıcı
Şeffaf Plastik Çay Karıştırıcı
Pakette 1000 Adet
Paket Fiyatı: 9,29 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kokteyl Karıştırıcılar

 

            Tamamen estetik ve şık bir şekilde tasarımları gerçekleştirilmiş olan ve rengarenk modeller eşliğinde hazırlanmış kokteyl karıştırıcılar ile birlikte büyük bir kullanım kolaylığı elde edebilirsiniz. Boyutlarına göre kısa ya da uzun kokteyl karıştırıcıları olarak değişik desenler ve görünümleri eşliğinde hazırlanmış olan bu ürünleri kaliteli bir malzeme kapsamında satın alabilir ve dayanıklı bir şekilde kullanma imkanı edebilirsiniz.

 

 Birbirinden Değişik Kokteyl Karıştırıcıları

 

            Özellikle yapılacak olan özel davetler adına veya değişik kutlamalar için daha zengin bir hava katmak ve daha fazla bir biçimde ilgi çekici bir izlenim yaratmak adına son dönemlerde oldukça fazla bir biçimde kullanımı gerçekleştirilen bu birbirinden farklı renkler altındaki tasarımlar ile hazırlanmış kokteyl karıştırıcılar, çok uygun fiyatlar altında site bünyesinde satışa sunulmuş durumdadır. Üstelik tamamen kullan at imkanı sayesinde güven içerisinde ve hiçbir sorun yaşamadan organizasyonunu atlatabilir ve çağırdığınız insanlara karşı büyük bir prestij izlenimi yaratabilirsiniz.

 

 Tüm Farklı Organizasyonlar Adına Kullanılabilir

 

            Uçları kalp, güzel bir kadın veya gemi dümeni gibi birçok değişik şekiller altında üretimleri gerçekleştirilen bu güzel kokteyl karıştırıcılar herkesin kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak satın alma şansını site bünyesinde sunmaktadır. Üstelik büyük organizasyonlar için site içerisinde çok uygun fiyatlar altında paketler halinde bu ürünleri satın alabilir ve kokteyl karıştırıcı olarak güven içerisinde bütün organizasyon boyunca kullanım şansını elde edebilirsiniz.

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.