Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 13 ürün bulunmaktadır.

Kostümlerin kapı arkasındaki sırrı: Kostüm Aksesuarlarının bütünlük ve uyum üzerindeki etkisi 

Kostümünü bir üst seviyeye taşımaya hazır mısın ?

Çılgın kostümler ancak aksesuarları ile inanılmaz bir deneyime dönüşebilir. İlk olarak sizlere yardımcı olabilecek kostüm seçimini kolaylaştıralım. Parti Kostümleri , Bebek Parti Kostümleri. Sonuçta kostüm olmadan aksesuarlarından bahsedemeyiz.

Kostümünüzü seçtiniz ve çılgınlık seviyesini bir üst düzeye taşımak istiyorsunuz. Atılacak adımları listeleyelim.

Parti Perukları

  • Uzunlu kısalı bol renk çeşitleri bulunan peruklar. Kimliğinizi baştan yaratma şansını kaybetmeyin. Örnekli ilerleyelim; palyaço olmak makyaj ile bitmez. Kimse peruksuz rengârenk birine palyaço demez. Bu kostüm için peruk oyun değiştiren bir öneme sahiptir. 

Parti Maskeleri

  • Ünlü kostüm partilerinden duyduklarınız ve duymadıklarınız illaki vardır ancak emin olduğumuz bir şey var o da maskeli balo konsepti herkes tarafından bilinir. Baloya masken olmadan giremeyeceğin gibi partinin ana koşulunu da sağlamayıp kimliğini açık etmiş olursun. Kapıda kalmak istemiyorum bende baloya katılacağım dediğinizi duyar gibiyiz. Merak etmeyin KullanAtMarket burada ve burada olduğu sürece katılamayacağın tek bir parti bile olmayacak. Hadi maske seçimini yapmak için vakit kaybetme. 

Parti Taçları

  • Bekârlığa veda partisi ya da Kraliyet partisi herkesin kafasında taçlar bulunmakta. Cadılar bayramı küçük şeytanı dışarıda şeker avında ya da doğum günü çocuğu Cupcake tacı ile kendini belli ediyor. Fark etmez! Parti taçları ile farkınızı yaratın, fark edilin. Konsepte uygun hareket etmenin rahatlığını mı görmek istersin? Takip et, nelere sahip olabileceğini bil.

Parti Şapkaları

  • Partine renk katmak için fikir mi arıyorsun? İşte ilk fikir; gelen misafirlerine birbirinden ışıltılı şapkalar hediye et. Bırak partin etrafı parlatsın. Simli ve renkli alternatifleri ile her yeri diskoya çevirebilecek ışıltıya hazır ol! 

 Parti Gözlükleri           

Komik ve estetik gözlükler ile fotoğraf çekme çubuğuna sahip olmalı ve bunu diğer kostüm aksesuarları ile kombinlemelisin. Neden mi? Harika bir partinin olmazsa olmazı sonraki gün baktığın eğlenceli resimlerdir. Sende keyifli anılar biriktirmek için üzerine düşeni yap, sonraki gün sadece arkadaşlarının fotoğraflarına bakarken tadın kaçmasın. Unutmadan fotoğraftan hemen önce borazan/kaynana dilini üflemeyi ve parti seslerini sonuna kadar çıkarttığınıza emin olun…

Pisi Ayakkabılar

Pisi ayakkabılara ne demeli ? Alınan kostümlerin altında uyumu sağlamanın kolay yolu değil mi? Beyaz pisi ayakkabılar ile kostümünüzün ışıltısını çalmadan uyumu yakalayabilir. Örneğin Prenses kostümleri ile nasıl olacağını hayal edin. Siyah pisi ayakkabılar ile daha koyu kostümlerde bütünlüğü koruyabilirsiniz. İşte KullanAtMarket pisi ayakkabı çeşitleri tam burada.

Eldivenler

  • Baştan aşağı doğru olan ilerlememizde sıra ellere geldi. İstersen zarif, istersen artist ve istersen de kendi tarzını yaratabileceğin eldivenler tabi ki çeşitlere ayrılıyor. Çeşitler ile beraber farklı renkli alternatifleri ile de her parti için farklı bir tarzı benimseyen particilerin elinden tutuyoruz. İşte saten, dantel ve file eldivenler ile neden kostüm giymeyi tercih ettiğinizi asla unutturmayacak aksesuar seçenekleriniz. 

Kanat Setler

  • Tatlı bir arı gibi bal yapmak mı? Yoksa melek gibi uçmak mı? Var olan gününü tek günmüş gibi bir kelebek edası ile geçirmek mi? Ya da kırmızılı siyahlı bir uğur böceğinin yerine geçmek mi? Mümkün olmadığını düşünüyor olabilirsin ama yanılıyorsun. Kanat setler ile kendini bütünleştir hayal ettiğin kelebek hayalinde kalmasın. 

Otriş ve Boyunluklar

  • Bel ve üzerini tamamlamak üzereyiz ve neredeyse her partide kendini göstermenin bir yolunu bulmuş otriş ve boyunluklar olmadan ne kostüm partisi olur ne de yıl başı partisi olur. Otriş kültürel olarak partilerimizin hep içerisinde bulunmuş ve bulunmaya devam edecek. Esas soru nasıl bir otriş tercih edeceksiniz? 

Amigo Ponponlar

  • Sadece basket maçlarında mı kullanılıyor? Sadece dizi ve filmlerde mi gördün? Cevap veriyoruz, hayır! Peki sen ürünü anlayabildin mi? Biraz daha kopya verelim, iki tane olur renklidir ve göz alıcı bir etkisi vardır. Ponponlar, tabi ki parti, davet ve organizasyonlarda da kendine yer bulmayı başarmış hafif ama etkili süslerden. Aynı zamanda enfes bir kostüm aksesuarı olan ponponların modası hiç geçmeyecek.

  • Baştan aşağı hazırsın. Kostüm seçtin. Aksesuar bombardımanına tuttun. Parıltılı, sempatik bir görüntüye kavuştun. E hadi doyasıya eğlen ! Emeğinin karşılığını alacaksın.

 

KullanAtMarket en çılgın particin olarak sana keyifli kutlamalar diler…

https://www.kullanatmarket.com/parti-kostum-aksesuarlari

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.