sadsad x
asdasd
Kilitli-Buzdolabi-Posetleri-kategoriustu.jpg (76 KB) Bride-Kategori-ustu.jpg (70 KB)
Masa Etekleri
Sıralama seçin
Ürün Kodu: TM-DGR-0804
Pakette 1 Adet
24,79 TL

Masa Etekleri

 

            Özellikle gerçekleştirmek istediğiniz güzel bir davet için masanın etrafına yerleştirebileceğiniz ve hem görsel bir güzellik sunarken aynı zamanda masanın alt kısmını göstermeme konusunda güzel bir görünüm sağlayan ve tamamen kaliteli malzeme içerisinde üretimleri sağlanmış olan masa etekleri çeşitlerini bu güvenilir site içerisinde uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Kişisel tercihlerinize bağlı kalarak farklı renkler altında elde edebileceğiniz bu masa eteklerini sorunsuz bir şekilde kullanma şansını değerlendirebilirsiniz.

 

 Kaliteli bir malzeme yapısı kapsamında masa eteği

 

            Dikdörtgen ya da kare ve oval ile birlikte yuvarlak masa çeşitlerini çok kolay bir şekilde uyum sağlayan ve dayanıklı lastik parçası sayesinde masaya tam bir şekilde yerleşen bu masa etekleri çeşitlerini gerçekleştirmek istediğiniz mekana göre ya da renkleri altında buna uyum sağlayacak olan değişik renk kapsamındaki ürünleri satın alabilir ve sorunsuz bir şekilde kullanma şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca bütçenizi aşmayacak olan bu masa eteklerini masanın alt kısmına bir takım eşyalar koymak için de görsel bir koruma amaçlı değerlendirebilirsiniz.

 

 Rahat bir kullanım imkanı

 

            Kaliteli bir yapı eşliğinde üretimleri sağlanmış olan ve dayanıklı malzemeler ile hazırlanmış bu masa etekleri oldukça rahat bir kullanım imkanı vermekte ve doğum günü ya da yılbaşı ile birlikte bunun gibi gerçekleştirmeyi arz etmez birçok farklı davet adına çok uygun fiyatlar ile satın alabilir ve masalara büyük bir gönül rahatlığı içerisinde yerleştirebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.