Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Parti Konseptleri
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Kokteyl Partisi: Unutulan yüzler listesi…

>>> Kullan At Kokteyl Ürünleri <<<

Farklı içeceklerin uyumlu karışımı sonrası ortaya çıkan güzel görüntüye kokteyl diyebiliriz. Parti davet ve organizasyonlarınızda misafirler için özel kokteyller hazırlamak ve güzelce servis etmek kesinlikle +100 puan değerindedir. Kokteyller bir parti için ferahlatıcı bir lezzet olmanın yanı sıra süslü görüntüsü ile de her bir misafiri keyiflendirmenin ayrıcalıklı bir yolu konumundadır. 

>>> Kullan At Kokteyl Karıştırıcıları <<<

İlk adım, kokteyl hazırlanışı sırasında karıştırıcınız bulunmuyorsa sorun yaşama ihtimaliniz bir hayli yüksek demektir. Kullan At kokteyl karıştırıcılar ile hem içeceğinizi istediğiniz kıvama kavuşturabilir, hem de içeceğinize bir renk daha katabilirsiniz. 

>>> Kullan At Pipetler <<<

İkinci adım, hazırlanan kokteyli sunuş şekliniz ve içim kolaylığı sağlamanın yolları. En harika içeceklerin bile içim şekli kolay değilse damak tadınız hızlıca küsebilir. Birileri kolay kullanım mı dedi? Akıllara KullanAtMarket çözüm ortaklığı geliyor ki doğru. Kullan At Pipetler ile istediğiniz görüntüye kavuşmanız için 4 seçeneğiniz var. Bizde teklif var ısrar yok. Yol göstermek hele ki konu kokteyl ise boyun borcumuz. Buyurun hayal etmesi güç, işlevli pipet alternatifleriniz; Desen,şekil,renk ve tarz…

>>> Frozen Pipetler <<<

>>> Kağıt Pipetler <<<

>>> Körüklü Pipetler <<<

>>> Şekilli Pipetler <<<

Kokteyller sadece içeceklerden ibaret değildir. Ya kokteyl partileri? Ufak atıştırmalıklar, güzel müzikler ve keyifli sohbetler ile beraber sunulan içecekler Kokteyl partisini ortaya çıkarır. Tepside gelen o ufak lezzetlerin gözünüzün önüne geldiğinin farkındayız. Peki, bu atıştırmalıkları süslemenin yolu yok mu? Tabi ki var; Süslü kürdan, bambu kürdan ve şekilli kokteyl kürdanlar vereceğiniz davet veya organizasyona göre zevkinizi konuşturmanın harika bir yolu.

>>> Şekilli  Kokteyl Kürdanlar<<<

>>> Bambu Kürdanlar<<<

>>> Süslü Kürdanlar<<<

Not: Standarda yakın kürdan arayışında olan misafirlerinizi de unutmamalısınız.

>>> Düz Kürdanlar<<<

Not 2: Çöp şişler ile neler yapılabilir bir düşünün… 

>>> Çöp Şiş ve Tahta Karıştırıcılar <<<

Son aşamaya geldik. İçecekler KullanAtMarket; karıştırıcıları ve pipetleri ile hazırlandı. Yiyecekler Kullan At kürdan ve verimli çöp şiş kullanımı ile zenginleştirildi. Geriye kalan ne? Cevap Kullan At Mini Ürünler; yani mini cam kavanoz, kübik kase, tıpalı şişe, tatlı kase ve oval kaseler gibi tamamı minik boy ürünlerden oluşan ve kokteyl partilerinin ana unsurlarından meydana gelen ürünler topluluğudur. Amacı basitçe her kokteyl partisinde sunumu olduğundan daha da hoş bir görüntüye kavuşturmak olan mini kokteyl ürünleri, partilerin küçük sürprizlerini simgeliyor.

>>> Mini Kokteyl Ürünleri <<<

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.