x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Kullan At Kokteyl Ürünleri

 

            Kaliteli çubukların üzerinde birbirinden farklı renk ve modelleri altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan kullan at kokteyl ürünleri kapsamındaki bu süs olarak değerlendirilen ve aynı zamanda karıştırıcı şekilde kullanımları yapılan çubukları keyifli bir şekilde kullanabilir ve yapmak istediğiniz birçok farklı organizasyon ya da parti adına değerlendirme şansını elde edebilirsiniz. Kalp ya da gemi dümeni ile birlikte kadın şekillerinin bulunduğu daha birçok farklı bu çubukları site bünyesinde güven içerisinde satın alabilir ve sağlıklı ve hijyenik bir biçimde kullanma şansına bulabilirsiniz.

 

 Farklı parçalar halinde satın alma şansı

 

            Özellikle bu kullan at kokteyl ürünleri kapsamında sadece çubukları bir paket halinde satın alabilir ya da çubukların uçlarına eklenecek olan birbirinden farklı modeller ile renkler altında tasarımları gerçekleşmiş olan şekilde de yine parçalar halinde site bünyesinde bularak satın alabilirsiniz. Daha sonra bu ürünleri kendiniz birleştirebilir ve değişik farklı veya bunun gibi doğum günü organizasyonlarında da ve hatta yılbaşı günlerinde gelecek olan tüm misafirler adına değerlendirme şansını elde edebilirsiniz.

 

 Kolay kullanım olan pipet çeşitleri

 

            Birçok değişik renklerde ve tasarımlar eşliğinde hazırlanmış ve oldukça şık bir görsel sağlayan kullan at kokteyl ürünleri arasında bulunan pipet çeşitleri de harika bir görünüm vermektedir. Güzel desenler halinde ve tasarımları ile kabarık bir biçimde üretimden yapılmış birçok kullan at kokteyl ürünlerini site bünyesinde bulabilir ve çok uygun fiyatlar altında elde edebilirsiniz.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.