Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Kullan At Market'te Meslek Kostümleri Kategorisi

 

            Çocukların hayal dünyası oldukça geniştir. Bu dönemde, teşvik edilen hayal kurma becerisi, çocuğun ileri dönemde yaşamında daha yaratıcı ve başarılı olması üzerinde oldukça önemli bir etkendir. Özellikle, konuşmaya başladıktan sonra çocukların, gelecekte hangi mesleği yapmak istediklerine dair fikirler oluşmakta ve onlar buna ilişkin hayal kurmaya başlamaktadır. Bu noktada, çocuk için yardımcı olacak en güzel hediyelerden birisi, ona hayalini kurduğu mesleğin kostümünü vermek olacaktır. Bu anlamda, kullanatmarket.com ebeveynlere, çocuklarının hayal dünyasına destek olmaları için çeşitli meslek kostümleri bulma imkanı tanımaktadır.

 

 Meslek Kostümleri Kategorisi

 

            Meslek kostümleri kategorisi içerisinde, ister kız, ister erkek olsun, 3 yaştan 10 yaşa değin, doktor, avukat ve hemşire kostümü bulmak mümkündür. Özellikle evcilik oynarken, pek çok çocuk bu tür rollere bürünmektedir. Söz konusu kostümler, hayal güçlerini kuvvetlendirecek ve dahası oyunlardan en yüksek seviyede eğlence ve verimi elde edeceklerdir.

 

 Etkinlikler İçin Kostüm

 

            Meslek kostümleri, çocukların oyun ve hayal güçlerine katkı sağladıkları gibi, 23 Nisan Çocuk Bayramı'nda ya da okulu içerisinde düzenlenen herhangi diğer etkinlikte de, giymesine ve söz konusu rolü canlandırmasına yardımcı olacaktır. Bu anlamda, meslek kostümleri, sanatsal aktiviteler için de kullanışlı birer aksesuardır.

 

 Kostüm Partisi

 

            Doğum günü ve benzeri birçok çocuk partisi, günümüzde kostümlü olarak gerçekleştirilebilmektedir. Meslek kostümleri de, bu etkinliklerde, dilerse çocuğunuzun seçeceği kostüm olabilir ve söz konusu partiye, dilediği mesleğin kostümünü giyerek mutlulukla katılabilir.

Çocuklar için birbirinden güzel çocuk meslek kostümleri yüzlerce farklı meslek kostümü çeşiti ile  Kullan At Market'te!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.