Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Moana Ve Arkadaşları Bu Partinin Kahramanı Olsun İster Misiniz?

 

            Kız bebek ve çocuklar için tercih edilen moana doğum günü ürünleri ile unutulmaz doğum günü partileri verilebilir. Müşterilerimiz sitemizden saat 14.00'e kadar yapacakları alışverişlerde aynı gün kargo hizmetinden yararlanabilirler. Mavi, pembe ve yeşilin ağırlıklı olarak kullanıldığı Moana teması evlerde yapılan partilerden okulda yapılacak organizasyonlara kadar her yerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

 Sürpriz Partiler Öncesinde Ne Gibi Hazırlıklar Yapılır?

 

            Doğum günü partilerine damgasını vuran renkli balonlar, rakamlı folyo balonlarla bir arada ortamın havasının değişmesini sağlar. Mavi renkte tercih edilecek plastik bardaklar altın sarısı çatal-bıçak setleriyle karton moana doğum günü ürünleri arasında bütünlük yakalanabilir.

 

            Masa süslemesinde örtü kullanmayı tercih eden anneler, eğlenceli ürünler, afişler, bayraklar, hediye çantaları ve davetiyelerle kızlarına unutamayacağı bir sürpriz hazırlayabilirler. Okyanus partisi harf afişler ve renkli balonlarla hazırlanan eğlenceli organizasyonda kız çocuk kostümleri arasından günün anlam ve önemine uygun bir kıyafet de sipariş edilebilir.

 

 Çılgın Bir Parti İçin Temalı Ürün Tercihi Nasıl Yapılır?

 

            Parti malzemeleri çılgın bir partinin en iyi yardımcısıdır. Bardaktan afişe, mumdan peçeteye, tabaktan kullan-at masa malzemelerine kadar her şeyin birbiriyle olan uyumu ortama da yansıyacaktır. Konukların yaşları ve partinin temasına uygun olarak Moana ve arkadaşlarının hikayesini konu alan faaliyetler çocukların ayakaltından çekilmesini sağlar.

 

            Doğum günü hazırlıklarını yaparken davetliler için ufak hediyelikler de hazırlanabilir. Moana doğum günü ürünleri arasında yer alan minik hediyelik poşetler partinin sonunda kızınızın en yakın arkadaşlarına dağıtılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.