Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kek ve Kurabiyeler Süslemesiz mi kalsın?

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

>>> Pasta Malzemeleri <<<

Tatlı yiyelim tatlı konuşalım. Doğum günü, parti ve kutlamaların vazgeçilmezi olan pasta, kek ve kurabiyeler tüm misafirlerin beklediği anların somut hale bürünmüş vaktidir. Gelelim süsleme konusuna, hazırlamış olduğunuz enfes tatlıları birer assolist gibi mi sahneye çıkarmak istiyorsunuz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. İşte yapabilecekleriniz;

Doğum günü kutlamasında var olan kurabiyeler yaş göstergeli olsa hoşunuza gitmez mi? Ya da biberon şeklinde bir kurabiye, baby shower partiniz sırasında temaya uygun olmaz mı? Sevgililer günü partisinde kalp şeklinde kurabiyeler hazırlayan sevgiliniz sizi mutlu etmez mi? Siz de organizasyon ve partilerinizin detaylardan bütünlüğe akışkan olmasını seviyorsanız ve bu sorulara kocaman bir evet diyorsanız, işte KullanAtMarket.com yardım çağrısı geldi demektir. 

>>> Kurabiye Kalıpları <<<

İlk olarak hazırlanan Cupcake’ler bir artist gibi giydirilmeli. Ne kadar çılgın bir kıyafet giyeceğinize karar verir edası ile cupcake’lerinizi giydirin. Partinize şıklık katın.

>>> Cupcake/Kek Kapsülleri <<<

 • Giydirmek yeter mi? Bir de süslemesi var. Nasıl ki siz şapka ve taç takıyorsunuz, keklerinde süslenmeye, olduğundan daha da güzel görünmeye hakkı var. Görüntü güzelleştikçe yeme öncesi heyecan artar, midede sabırsızlık başlar ve damak tadınız bayram eder. Yemekler açılışı pasta ve kekler kapanışı yapar. Güçlü bir kapanış gösterisi için,

  >>> Cupcake/Kek Taçları <<<

  Cupcake’leri bir güzel giydirdiniz ve süslediniz, assolist hazır. Peki ya sahne? Sahne ne kadar sükseli olursa assolistte bir o kadar gösterişli bir ruha bürünür. İşte size sahnenizi assolistle bütünleştirme fırsatı.

  >>> Cupcake/Kek Standı <<<

  Geleneksel ve modasından hiç vazgeçilmeyen bir diğer şıklık katma operasyonu seçme şansınız daha var. Dantel, asla kendinden ödün vermeden tarzını korumayı başarmış beyaz güzellik. Sahne senin, seçim senin..

  >>> Dantel Süsleme Kağıtları <<<

  Pasta geçmesi gerekli olan tüm aşamalardan geçti. Sunulmadan önce son bir ek süsleme durağı kaldı. Servis edilmeden önce yapılmalı ki sanatınız bozulmadan görücüye çıkabilsin. İster krema pompası, ister cupcake delici ya da sopası tercihinizi hemen yapın çünkü misafirleriniz sabırsızlanıyor!

  >>> Pasta Süsleme Malzemeleri <<<

Sıra sizin tatlılarınız süslemesiz kalmasın. Assoliste kavuşmak ve sahnenizi süslemek sizin elinizde.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.