x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Şeker Külah ve Kutusu Şeker Külah ve Kutusu Davet organizasyon gibi özel günlerde misafirlerinize hediye vermek için tatlı bir görüntüye sahip Külah Şekerlikler, parti malzemelerini detaylı şekilde seçenlerin yöntemi.  Şeker Sepet ve Keseleri Şeker Sepet ve Keseleri Şeker keseleri ve sepetleri, sevimli görüntüsü ile doğum günü ve davetlerde misafirlerinizin ufak bir mutlulukla ayrılmasını sağlayan parti malzemelerindendir.  Dantel Kağıtlar Dantel Kağıtlar Doğum günü malzemeleri ve partiler için kullanışlı olduğu kadar ev içi kullanım için de zarif bir uygunluğa sahiptir.  Şeker Poşetleri Şeker Poşetleri Her türlü davet ve partide kullanılabilen, ayrıca hoş bir görüntüye sahip olan şeker poşetleri, aynı zamanda misafirleriniz için ufak bir hediye olarak ta kullanılabilir.  Mısır Kutuları Mısır Kutuları Sadece bir doğum günü malzemesi olarak üretilmeyen patlamış mısır kutularımız; mesela, patates partisi vermek isteyen ya da içerisine çikolata doldurmak isteyen çılgın particiler için de elverişlidir.   Şekerlikler Şekerlikler İster şeker poşeti ister biberon şeklinde bir şekerlik; kesin olan tek şey misafirleriniz için sunulan bir parti malzemesi olması. Bu durumda partiniz kadar partide hediye olarak verdiğiniz şekerlerin sunumu da bir önem arz etmekte.  Parti Şekerleri Parti Şekerleri Renkli parti şekerleri sayesinde hem değişik oyunlar oynama fırsatınız hemde oyunu tatlı şekilde bitirme olanağınız bulunmakta. Parti şekerleri artık sadece bir şeker değil aynı zamanda net bir doğum günü malzemesi konumunda.  Cupcake Standı Cupcake Standı ''Sunum benim için önemli, keklerim aynı zamanda görüntüsü ile misafirlerimi etkilemeli.'' Özel Cupcake standlarımız hayali kurulan sunumun gerçekleşmesini sağlıyor. Partiniz için doğum günü malzemelerinizi alırken kek standını unutmayın.   Kurabiye Kalıpları Kurabiye Kalıpları Düzenleyeceğiniz parti için ufak sürprizler hazırlayın, farklı kurabiye kalıbı modellerini kullanarak pişirin, sizde lezzetine lezzet katacak olan parti malzemelerinden mahrum kalmayın. 

Doğum Günü Pasta Süslemeleri

            Doğum günün özellikle çocuklar için unutulmayan ve özel bir gündür. Doğum günün en önemli ve gösterişli parçası pastadır. Pasta günün anlam ve önemini belli eden en önemli unsurdur. Tabi bununla birlikte pasta malzemeleri seçerken kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen ürünleri kullanmalıyız.

 Doğum Günü Pasta Malzemesi Nelerdir?

            Pasta malzemeleri günümüzde birçok çeşidi bulunmaktadır. Pastaneler de alınan pastaları kendiniz evde çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Pastanın şekil alması için özel kalıplar, üzerindeki süslemeler için farklı desende şekiller ve yazılar mevcuttur. Pastanın üzerinin daha hoş görünmesi için özel üretilen şeker hamurları bulunmaktadır. Bu şeker hamurlarının yanında süslü ve özenle üretilmiş olan pasta mumları, şekilli süsleme araçları bulunmaktadır. Bu pasta malzemeleri ile pasta daha şık ve göz alıcı hale gelir. Günümüzde pastanın üzerindeki mumlar da farklılık göstermektedir. Özel günlere göre mum çeşitleri üretilmektedir. Pasta da isteğe göre mum isimli ve ya sayı şeklinde olmaktadır.

 Pasta Malzemesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

            Pastayı süslediniz ürünlerle pasta bir bütün halinde olmalıdır. Pasta hangi renkte iste mumları ve etrafına konulacak olan süslerde aynı renkte olmalıdır. Pasta süslemesinde 3 renk dışında fazla renk kullanılmamalıdır. Bu durum hem gözü yormamış olur hem de maliyet açısından da daha ekonomik olur. Ürünleri kombinlerken de zorlanmazsınız. Aynı zamanda pasta malzemeleri sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edilmektedir.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.