Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
İlgili kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Prenses Elena Parti Ürünleri

 

            Kız çocukları için Prenses Elena karakteri yeni çizgi film ve bebek karakteri olarak dikkat çekiyor. Öyleyse kız çocuklarının mutlu olabileceği bir Prenses Elena kostümü ile doğum günü hediyesinde bulunularak bu mutluluğa ortak olunabilir. Tamamen Disney lisanslı orijinal ürün olma özelliği taşıyan bu kostüm 6-12 yaş kız çocuklarına özel doğum günü ürünlerinin başında gelmektedir. Bu kostümü Prenses Elena'nın olmazsa olmaz tacı tamamlıyor.

 

 8 kişilik bardak ve çatal kaşık seti

 

            Üzerinde Prenses Elena baskısı bulunan prenses elena doğum günü ürünleri olarak tam 8 kişilik bir diğer parti ürünüdür. Bu parti ürünü de kız çocuğuna özel doğum günü partisi süslemelerini tamamlayıcı unsur olması nedeniyle önde gelmektedir.

 

 Parti çantası ve davetiye

 

            Prenses elena doğum günü ürünleri içerisinde olmazsa olmazlardan elbette birisi de parti çantası ve konukları davet etmek için davetiye olarak bilinmektedir. Bu anlamda Prenses Elena'nın davetiye ve parti çantası konseptinde çok özel bir tasarım mevcuttur. Davetiyede Prenses Elena baskılı bir üçgen zarf orijinal bir tasarımla oluşturulmuştur.

 

            Bunun gibi yine oldukça dikkat çekici bir parti süslemesi olarak prenses elena doğum günü ürünleri arasındaki yerini alacak olan Prenses Elena gitar baskılı kağıt peçete süsü de son derece önde gelen bir doğum günü partisi konseptlerinden birisini oluşturması nedeniyle son derece önemlidir. Bütün bu özellikleriyle kız çocuklarına özel olarak Disney lisanslı hazırlanan bu ürünleri ekonomik fiyatlarla bulmak mümkün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.