x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Roll-Up - Roll Up Kesilmis Yagli Pisirme Kagidi
Roll Up Kesilmis Yagli Pisirme Kagidi
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 4,90 TL KDV Dahil
Roll-Up - Ekonomik Yağlı Pişirme Kağıdı
Ekonomik Yağlı Pişirme Kağıdı
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 21,49 TL KDV Dahil
 - Yagli Kagit 25x35cm
Yagli Kagit 25x35cm
Pakette 250 Adet
Paket Fiyatı: 23,49 TL KDV Dahil
Kullan At Market - Yağlı Kağıt 70 cm x 100 cm
Yağlı Kağıt 70 cm x 100 cm
Pakette 34 Adet
Paket Fiyatı: 19,49 TL KDV Dahil
Roll-Up - Roll Up Yağlı Pişirme Kağıdı
Roll Up Yağlı Pişirme Kağıdı
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 4,90 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Yağlı Kağıt Kullanma Avantajları

 

            Mutfakta yemek yapımında çeşitli malzemelerden faydalanılmaktadır. Özellikle hamur işleri ve kek ve çeşitli sebze et yemeklerini pişirmede kullanılan yağlı kağıtlar yemeklerin leziz ve sağlıklı olmasında kolaylık sağlar. Yemeklerde çok az yağ kullanarak hem formunuzu hemde sağlığınızı korumak için yağlı kağıt kullanmanız sizin için avantaj yaratır.

  Yemekleriniz Leziz ve Sağlıklı

 

            Besinlerin değerini kaybetmede pişiren yağlı kağıtlar ile birbirinden lezzetli sağlıklı yemekler yapabilirsiniz. Tepsinize yiyeceklerin yapışmasını önleyen ve yıkanmasında kolaylık sağlayan yağlı kağıtlar hayatınızı kolaylaştırır. Tek kullanımlık olduğu için oldukça hijyenik olduğundan sağlığınıza olumsuz etki etmez.

  Ekonomik Ve Çevreye Zararsız Ürünler

 

            Uzun süre pişen yemekler ve kızartmalar insan sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. Ancak yağlı kağıtlarda pişen yiyecekler kapalı olduğundan kağıt içinde kendi buharında pişerek vitaminlerini ve değerlerini yitirmeden sofralarınıza gelir. Aşırı kızarmış yiyeceklerin kansorejen etkisi kuşkusuz bilinir. Yağlı kağıt kullanarak sağlığınızı zararlı olan pişirme tekniklerinden koruyarak tüketmeniz gerekir. Fırında kolay pişmeyi sağlayan ve zararsız olan yağlı kağıtlar uygun fiyatlarda bulunmaktadır. Hamur işlerinde en çok kek yaparken zorluk çekebilirsiniz. Kek hamurunun kek kalıbına yapışması ve yanması ile sıkıntı ve zorluk çekebilirsiniz. Yağlı kağıt kullanarak kek hamuru pişince hem yanmasını önleyebilir hemde pişen kekin lezzetli bir kek olmasını ve tepsiden kolaylıkla çıkmasını sağlayabilirsiniz. Piyasada kolaylıkla bulabileceğiniz yağlı kağıtları internetten de tedarik edebilirsiniz. Aşırı kızartmaları yemeyi bırakarak kendi buharında pişmeyi sağlayan yağlı kağıtları tercih ederek kilonuzu koruyabilir zinde kalabilirsiniz.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.