x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Renklere Göre Sofra Ürünleri

 

            Özel davetler ya da partiler için kurulan sofralardaki konsept her zaman diğerlerine nazaran daha dikkatli yapılır. Bu durumda sofrada bulunan her şeyin birbirini tamamlayacak düzeyde uyumlu olması da oldukça önemli konular arasında yer alıyor. Renklere göre sofra ürünleri de işte bu gibi davetlere özel önem verenler için tasarlandı.

 

 Birbirinden Renkli Sofra Ürünleri

 

            Farklı renkler ile tasarlanmış olan sofra ürünleri için öncelikle renk tercihinizi yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Çünkü renklere göre sofra ürünleri arasında pastel renklerden sıcak tonlara kadar çeşit çeşit seçenek bulunuyor.

 

            Sarı, yeşil, siyah ya da mavi hangi tonlarda sofra ürünü ararsanız hepsine ulaşabilirsiniz. Tüm bu renklerin yanı sıra özellikle yılbaşı sofralarına oldukça yakışan gold renk seçeneği de sizlerin beğenisine sunuluyor.

 

 Renkli Sofra Setleri

 

            Renklere göre sofra ürünleri set olarak sunulmanın yanı sıra tek parça olarak da satışa sunuluyor. Set biçimindeki ürünlerin içerisinde tabak, bardak ve çatal kaşığın dışında aynı tonlarda peçeteler de bulunuyor. Sarı renk sofra ürünleri genellikle siyah ile birlikte kullanılarak mükemmel bir uyum sağlanmıştır. Kırmızı sofra ürünleri ile ise beyaz renk birlikte kullanılmıştır. Tüm bunların dışında tek renk kullanmak isteyenler için tek renk sofra ürünleri de bulunuyor.

 Renklere göre sofra ürünleri içerisinde masa örtüleri de bulunuyor. Masa örtüleri farklı renk tabak, kadeh ve bardak ürünleri ile kombinlenebilir. Böylece sizlerde yaratıcılığınızı sofranıza yansıtmış olursunuz.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.