Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Yılbaşı Çam Ağaçları ve Yılbaşı Süsleri

 

Birbirinden farklı boyları ve rengarenk süsleri ile yılbaşında gerçekleştirilen partilerin en önemli parçası yılbaşı çam ağaçları ve yılbaşı süsleri. Tarihi Orta Çağ Almanya’sında oynanan Adem ile Havva orta oyununa kadar dayandığı dile getirilen yılbaşı çam ağaçlarının bizi ilgilendiren ve üzerinde duracağımız tarafı yılbaşı eğlencesi ve yılbaşı partilerine kattığı anlam ve önemi olacak.

 

Başlıyoruz…

 

Yetişkinler için evde kutlanan her bir yılbaşı partisi ve o partinin ambiyansı için listelerde ilk sırada yer alan yılbaşı çam ağaçları, çocuklar için altına birçok hediyenin koyulacağı bir hediye durağıdır. O çam ağaçlarının altına yerleştirilen her bir hediye için adeta okulun bitiş zilini bekler gibi bekleyen miniklerimiz yılbaşı çam ağaçlarının mutluluğunu en çok yaşayanlardır. Çünkü onlar için yılbaşı çam ağacı eşittir hediyedir. J

 

Yılbaşı çam ağaçları, yılbaşı günlerine özel çok görkemli bir ürün olsa da tek başına aslında sıradan bir ağaçtır. Onu yılbaşı partilerinin başrolü yapan etrafında sürekli fotoğraflar çekilmesini sağlayan ise üzerine takılan yılbaşı süsleridir. Rengarenk peluş süsler, yıldızlar, parlayan toplar ve daha birçok yılbaşı süsünün, çam ağaçları ile birleştiği zaman ortaya çıkardığı göz alıcı güzellik, sadece ev sahiplerini değil partiye katılan herkesi büyüleyecektir.

 

Aslında bu görkemliliği biraz daha net anlatacak olursak, erkekler için Messi ve futbol, kadınlar işin ise Moda ve alışveriş neyse, yılbaşı çam ağacı ve yılbaşı süsleri arasındaki ilişki de tam olarak bu demektir.

 

Kısacası çam ağacı ve yılbaşı süsleri olmadan, evde, ofiste ya da herhangi bir mekanda yapılacak bir yılbaşı partisi, hiçbir zaman tam bir yılbaşı partisi olmayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.