Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Yılbaşı Çam Ağaçları

Kullan At Market'te! Yılbaşı çam ağaçlarını indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Yılbaşı Çam Ağaçları

 

            Yeni yılın yaklaştığı şu günlerde hem evleri hem de vitrinleri boy boy çam ağaçları süslemektedir. Bu ağaçların her biri dayanıklı malzemelerden yapılan ve üzerindeki ağırlıkları taşıyabilen sağlam yapıda tasarlanmıştır. Yılbaşı çam ağaçları kullanıldığı ve koyulduğu mekana göre süslenebilir ve farklı renklerde sprey boyalar ile boyanabilir. Kar spreyi ile de beyaz renk verilen ağaçlar yılbaşı gününün bir sembolü haline gelmiştir. Özellikle çocuklu olan kalabalık ailelerde ağaçların hazırlanması ve üzerine süslerin takılması bir eğlenceli bir faaliyet olarak görülmektedir.

 

 Her Boy Yılbaşı Çam Ağacı Kullanılabilir

 

            Yeni yılı kutlamak için farklı boylarda çam ağaçlar evlerin içinde, teraslarda, balkonlarda ve alışveriş merkezleri vitrinlerinde yer alabilir. Ağaçlar büyüdükçe üzerinde bulunan süs çeşidi ve miktarı da artmaktadır. Ağaçların altına koyulan hediye paketleri de yılbaşında sevdiklerine armağan vermek isteyen kişiler için alternatif olmaktadır. Büyük mekanlarda estetik şekilde tasarlanıp yerleştirilebilen yılbaşı çam ağaçları hem yılbaşının anlamını hem de yeni yıl ile ilgili iyi dilekleri kişilere çağrıştırmaktadır. Yılbaşı ağaçları plastik malzemelerden yapılmaktadır ve bu nedenle ağır değildir. Bazı modellerde ağaçların ayak kısmı katlanabilir olmakta ve kutular ile muhafaza edilebilmektedir.

 

 Yılbaşı Ağacı Satın Alma

 

            Kullanatmarket.com internet sitesimiz üzerinden satın alınabilir. Bu web sitesinde ağaçların boyları ve genişlikleri ile ilgili detaylı teknik bilgiler de yer almaktadır. Yılbaşı çam ağaçları satın alındıktan sonra kendi kutusu ile alan kişilere gönderilir.

 

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.