x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

 - Mini Yılbaşı Çorabı Peluş Asma Süs
Mini Yılbaşı Çorabı Peluş Asma Süs
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 5,90 TL KDV Dahil
 - Simli Yıldızlar Yılbaşı Hediye Çorabı
Simli Yıldızlar Yılbaşı Hediye Çorabı
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 6,90 TL KDV Dahil
 - Simli Yılbaşı Çorabı Karışık Desen 16 cm
Simli Yılbaşı Çorabı Karışık Desen 16 cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 9,90 TL KDV Dahil
 - Yılbaşı Çorabı Karışık Desen 16 cm
Yılbaşı Çorabı Karışık Desen 16 cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 9,90 TL KDV Dahil
 - Yılbaşı Çorabı Şapkalı 14 cm
Yılbaşı Çorabı Şapkalı 14 cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 7,90 TL KDV Dahil
 - Yılbaşı Desenleri Yılbaşı Çorabı 20 cm
Yılbaşı Desenleri Yılbaşı Çorabı 20 cm
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 6,90 TL KDV Dahil
 - Kardan Adam Yilbasi Hediye Çorabi
Kardan Adam Yilbasi Hediye Çorabi
Pakette 1 Adet
Paket Fiyatı: 5,49 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Rengarenk Yılbaşı Çorapları

 

            Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte çam süslemeleri ve parti hazırlıkları başlar. Hediyeler, davetliler ince ince düşünülürken bu hazırlık aşamalarının tamamını edinebilecekleri özel site sipariş edilen ürünleri kapıya kadar getirip bu hazırlık aşamasına bir parça daha kolaylık katmasını amaçlamaktadır. Yılbaşı çorapları da yılsonunun da hazırlanan konseptte önemli yer kaplayan bir gelenek ürünüdür. Yılbaşında çorap asma geleneği bacadan noel babanın gelerek şöminenin kenarına asılan çoraba hediye bırakılacağı inanılarak yapılan bir ritüeldir. Bu sebeple yılbaşı çorapları da itinayla hazırlanarak dekora büyük katkı sağlamaları için kullanıma sunulur.

 

 Ayrıntılar Atlanmadan Tasarlanmış

 

            Site üzerinden sunulan çorap modellerinde peluş kumaşla dikilen papyonlu kardan adam temalı asma aparatı bulunan yeşil ve kırmızı renklerle yapılmış kenar kısmında kareli motiflerin olduğu çoraplar tercih edilebilir. Simli yıldız detaylı kırmızı uzun çorap modeller arasında yer alıyor. Çorabın bitiş kısmında beyaz bir alana yer verilerek hareketli bir görünüm oluşturulmuştur. Yine askı görevini üstlenen bir aparat çorabın beyaz kısmından görülebilmektedir. Şapkalı kardan adam ve sakallı kardan adam modelleri de özenle hazırlanan ürünler arasında yer alıyor. Göz burun ağız kısımları da unutulmadan eklenen çoraplarda kardan adam atkısında bulunan akar detayları da göz alıcı bir emeğinin ürünüdür.

 

 Hediye Olarak Sunmak da Mümkün

 

            Çorabın içinden çıkan köpek modellerinde tek bir tanesi motifi tasarlanmıştır. Benzer şekilde tasarlanan kardan adam ve Noel baba da aynı şekilden çorabın içine koyularak değişik bir görünüm hedeflenmiştir. Bu ürünlerin tamamını tek bir siparişle kolayca temin etmek mümkün. Simli çoraplarda yer alan geyik, kardan adam ve Noel baba konseptleri de yılbaşı çorapları çeşitleri arasında yerini almış durumdadır. Bu çoraplar davetlilere hediye olarak da verilip farklı bir anı yaratılabilmektedir. Bu sebeple kaç davetli katılacaksa ona göre bir tercih belirlenerek rahatlıkla misafirlere de sunulabilir.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.