Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
Görünüm
Toplam 2 ürün bulunmaktadır.

Yılbaşı Duvar Süsleri

Kullan At Market'te! Yılbaşı duvar ve kapı süslerini indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

Yılbaşı Parti Temasına Uygun Kapı Ve Duvar Süsleri

 

Yılbaşı İçin Dikkat Çekici Ve Renkli Kapı Süsü Tasarımları

 

            Yılbaşı gecesi parti yapılacak olan evlerin dekorasyon seçeneklerinde birçok ayrıntı oluşturulmaktadır. Özellikle yılbaşı masası, yılbaşı ağacı ve yılbaşı kapı - duvar süsleri dekorun tamamlanmasında etkili olan ürünlerdir. En çok dikkat çeken yılbaşı ürünlerinin bir arada toplandığı, sayfanın ürün yelpazesinde bu etkili dekor ürünlerini bulmak mümkün hale getirilmiştir. Yılbaşında kullanılacak dikkat çekici kapı süsleri içerisinde, çelenk tasarımları ve posterler yer almaktadır. Site içerisinde sunulan trend ürünler arasında yer alan kapı çelenkleri yılbaşı topları, çam ağacı yaprakları, kozalaklar ve renkli süsleme ayrıntıları ile tasarlanmaktadır. Dikkat çeken ürünler altın sarısı çiçek ve top süslemeleri ile hazırlanan çelenk tasarımları, kırmızı rengin kullanıldığı duvar çelenkleri ve kırmızı, altın renginin bir arada kullanıldığı, kozalak detaylı çelenk modelleridir.

 

 Yılbaşı Duvar Süslerinde Kaliteli Ve Trend Tasarımlar

 

            Yılbaşı kapı - duvar süsleri dekorasyonun tamamlanması açısından oldukça gerekli ayrıntılardır. Duvarlar için kullanılan ürün yelpazesine bakıldığında ise kaliteli ve renkli tasarıma sahip olan modeller dikkat çekmektedir. Yeni yıl kutlama kelimelerinin yer aldığı dekor posterler, yılbaşı ağacı şeklindeki duvar dekoru, Noel baba dev posterleri, mutlu yıllar mesajı ile tasarlanan rengarenk duvar süsleri ve duvar çelenkleri sayfa içerisinde tercih edilen ürün yelpazesini oluşturmaktadır.

 

            Bu yılbaşı ürünleri hem trend yapıları ile hem de renkli tasarımları ile dekora katkıda bulunmaktadır. Yılbaşı kapı - duvar süsleri özellikle renkli tasarımlardan seçilmelidir. Altın sarısı, kırmızı ve gümüş renginin kullanıldığı trend tasarımlar hem ürün yelpazesinde yer almakta hem de her mekan için kullanılabilmektedir.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.