Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Eldiven - Hijyen Ürünleri

Sağlık kuruluşları, gıda üretim tesisleri, satış noktaları gibi hijyen gerektiren her ortamda kullanıma uygun eldiven, maske, bone, galoş gibi tek kullanımlık ürünlerimizle sağlığınızdan sorumlu hissediyoruz.  Hijyen ürünlerimiz, özellikle kalabalık çalışma ortamlarında virüslerle ve mikroplarla etkin bir şekilde savaşmanızı sağlar.

Eldivenler

         Lateks, nitril, vinil ve şeffaf eldivenlerimiz, başta sağlık sektöründe olmak üzere, hijyen ve temizlik gerektiren her alanda yüksek koruma sağlar. Virüs ve bakterilere karşı mükemmel hijyen sağlayarak bulaşıcı hastalıklardan korur. Gıdayla temasa uygun siyah eldivenlerimiz gıda hazırlama, yiyecek servisi, mutfak, temizlik ve kozmetikte kullanım için çok uygundur. Ekstra dayanıklı eldivenlerimiz, teknik servisler, atölyeler, tarım, hırdavat sektörleri, dövmeciler ve yüksek dayanıklılık gerektiren daha pek çok alanda kullanım için idealdir. Ev işlerinde standart temizlik eldiveni yerine eli rahat sarması sebebiyle kullanılmaktadır. Çalışırken kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için kullanıcı rahatlığı düşünülerek tasarlanmış, elastik, tek kullanımlık eldivenlerimiz, hijyenik, konforlu ve sağlamdır.

Diğer Hijyen Ürünleri

Hastaneler, sağlık ocakları, veterinerler, ofisler, fabrikalar, okullar, oteller ve restoranlar gibi tüm toplu alanlarda, temizlik ve hijyen sağlamak amacıyla ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Dolphin markası altında ulaşabilirsiniz.  Virüslerden koruyan bez maskeler, spor salonlarında giyilen galoşlar, restoranların ihtiyacı aşçı kepleri ve daha pek çok ürünü kullanımınıza sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.