Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Plastik Kadehler

 

            Tamamen gerçek bir kadeh şekline benzeyen ama plastik olarak üretimleri gerçekleştirilmiş olan plastik kadehler sayesinde organizasyonu çok daha rahat bir biçimde tamamlayabilir ve aynı zamanda gerçek kadehler gibi aynı havayı yakalayabilirsiniz. Özellikle de farklı şekiller altında tasarımları gerçekleştirilmiş olan bu kadehleri şarap bardağı, şampanya bardağı veya martini bardakları gibi daha birçok farklı içecek türüne göre satın alabilir ve yapacağınız organizasyon kapsamında kullanabilirsiniz.

 

 En özel ürünler sizleri bekliyor

 

 Birçok değişik seçenek altında bu kaliteli site bünyesinde satışları yapılan birbirinden farklı tasarımlar içerisindeki plastik kadehler, aynı zamanda tutma kısmı olarak sarı kırmızı mavi ve yeşil gibi daha birbirinden değişik renkleri altında da tasarım hale getirmek suretiyle ayrı bir hava katmaktadır. Özel yapısı sayesinde oldukça güçlü bir dayanıklılık sağlayan bu kadehler aynı zamanda plastik olduklarından dolayı kırılma yaşamamakta ve aynı zamanda çok düşük fiyatlarda olduğu için istenildiği gibi kullan at şeklinde kullanım fırsatını sağlamaktadır.

 

 Havalı bir organizasyon için plastik Kadehler

 

            Görsel anlamda gerçek bir kadeh şeklini almış olan ve böyle görünen plastik kadehler, gerçekte ise tamamen plastik bir şekilde üretimleri sağlandığı için organizasyonu yapan herkes adına büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tüm bu kadeh çeşitlerini çok uygun fiyatlar altında ve tamamı kaliteli bir biçimde üretimleri gerçekleştirilmiş şekilde satın almak adına tek yapmanız gereken bu kaliteli siteye giriş sağlamaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.