Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 37 ürün bulunmaktadır.

Kullan At Tabaklar

Hafif ve kolay kullanımı ile tercih edilen Kullan At Tabaklar, aynı zamanda sonraki aşamalar; temizleme, toparlama ve yerleştirme süreçlerini de ortadan kaldırıyor. Parti, davet ve organizasyonlar başlıca kullanım alanları içerisinde yer alıyor. Geçen süre içerisinde kullanım alanı tanımı daha da genişliyor. Birbirinden farklı özelliklere sahip farklı Kullan At tabaklar özelinde farklı konumları hedefliyor. Hepsinin sahip olduğu ortak bir amaç var o da zaman ve enerji tasarrufu. Eve bir misafir geldiğinde ben de kullanabilirim uğraşmak istemiyorum diyorsanız, kendi zevkinize göre masayı kurmaya çok yakınsınız demektir. 

Porselen Görünümlü Lüks Tabaklar

Misafirlerinizi etkileyici şekilde ağırlamak için iyi bir sofra düzeni yetmeyebilir. Şık bir doğum günü kutlaması için şık bir sofraya ihtiyacınız olduğunu biliyoruz ve tam olarak zarafeti yaşatmayı amaçlıyoruz. Porselen görünümlü lüks Kullan At Tabaklar, emek gösterilen lezzetli yemeklerinizi misafirlerin karşısına çıkarmak için tam da aranan kan diyebiliriz. Güzel bir yemek ancak zarif bir sunumla harika bir deneyime dönüşebilir. Benimde aradığım şey rahatlık ve şaşalı görüntünün kombinasyonu diyorsan, deneyim etme sırası sende !

Kare Plastik Tabaklar


Globalleşen yeni Dünya’da moda ve trendler çok hızlı yayılıyor. Bu sebep ile insanlar sürekli farklı olan arayışına giriyor. Tamda bu noktada Kullanatmarket size çözüm ortaklığı öneriyor. Standard sofra ve malzemeleri dışında bir görüntü mü arıyorsunuz? Yılların eskitemediği ancak algımızı alıştırdığımız yuvarlak tabaklar yerine, Kullan At Kare Tabakların dönemi sizin için başlıyor. Keşfetmeye başla!

Ekolojik Tabaklar


Sınırlı kaynaklar ve sınırsız tüketim. Bir diğer deyiş ile sürdürülebilirlik. Özellikle Kullan At sektöründe bilinçli bir marka olarak ekolojik ürünlere çok önem veriyoruz. Ürünlerin tamamı doğada çözülebilir malzemelerden yapılmış ve üretimi sırasında aynı şekilde doğal yaşama zarar vermeden, tek bir ağaca dokunulmadan gerçekleştirilir. Birbirinden farklı şekil ve ebatları bulunan Ekolojik Tabaklar firmamızın göz bebeği konumunda. Sende çevreni ve geleceğini düşünüyorsan, her şeyden öte sende doğaya zarar vermeden yaşayabilmek ve bilinçli tüketim yapmalıyım diyorsan; aradığın sürdürülebilirlik anlayışına sahip çeşitlilik burada…  

Yuvarlak Plastik Tabaklar


Renkli çeşitleri ve genel kullanım yoğunluğu ile ister evde ister piknikte her türlü organizasyon için kullanım rahatlığı ve uygunluğuna sahip Yuvarlak Kullan At Tabaklar ile sadece andan keyif almaya odaklanabilirsiniz. Çünkü sonrası yok! Kullan At zihniyetinde kalite ve çekiciliğin önemi yüksektir ve bizimde iddalı olduğumuz alan tam olarak burası. Sende çekici bir sofrayı kaliteli malzemeler ile kurmak istiyorsan, işte geniş seçenek platformunun tadını çıkarma fırsatın burada…

Kullan At Kaseler


Yuvarlak derin tabaklar olmadan sofra olur mu? Bizde aynı cevabı verdik ve hem farklı boyutlarda hem de tabi ki geniş renk çeşitleri ile karton, oval ve yuvarlak Kullan At Kase lerimizi huzurunuza çıkardık. Müşterilerimizden alınan geri dönüşler sonrasında Kullan At Kase lerimizin birçok amaca hitap ettiğini keşfettik. Sofrana renk kat, sende kendi amacını bul!

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.