Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Streç Film ve Malzemeleri

Streç film ürünleri hazırlanan yiyeceklerin sarılıp saklanması için ideal bir yöntem olması dışında buzdolabında saklanan yemeklerinde kapatılıp koku karışımını engeller ve tazeliklerinin daha uzun bir süre korunmasını sağlar. Farklı ebat, boyut ve kalınlıklarda bulunan streç film ürünleri yiyecekler ile temas halinde olacağı için el değmeden üretilir ve kolay kullanım adına paketlenir. Aradığınız özelliklere göre streç film seçimi önemlidir. Evde kullanılacak streç filmler standart olanlardır. Bu noktada bakılması gereken ihtiyaç miktarıdır.  

Streç Filmler

Şarküteri ve benzeri yerler için ise Sanayi tipi gıda streci daha büyük verim sağlar. İşinizin bir parçası olan streç filmler nasıl kullanacağınıza göre sağladığı fayda değişkenlik gösterir. 

Sanayi Tipi Gıda Streci

Palet streci ise normal streç filmlerine göre çok daha kalındır. 17 ile 23 micron kalınlıklarında bulunan palet streçleri kullanım alana olarak daha geniş bir yere hitap eder. İstediğiniz her yerde kullanabileceğiniz palet streci örneğin ev taşırken eşyalarınızı sarmak ve korumak adına kullanılabilir.  

Palet Streci

Streç film malzemeleri ise tamamı ile kullanım kolaylığını arttırma amacı ile var olup streçleyeceğiniz ürünleri daha hızlı paketlemenize olanak sağlar. Mesela streç film bıçağı her kullanıştan sonra ana malzemeniz olan streç filmin düzgün şekilde kalmasını sağlar ve paketleme öncesi işinizi kolaylaştırır. 

Streç Film Paketleme Makinaları

KullanAtMarket ile Roll up ve Fresh up markalarına kolayca ulaşabilir vakit kaybetmeden ihtiyacınıza uygun streç film ve malzemelerine ulaşabilirsiniz.  https://www.kullanatmarket.com/strec-filmler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.