Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 79 ürün bulunmaktadır.

Gıda Kapları

Gıda kapları; birbirinden farklı materyal ve ebatlara sahip gıda kapları ile ihtiyaçlarınıza uygun şekilde seçim yapıp sorunsuz yemek servisleri yapabilirsiniz. Alüminyum gıda kapları, karton gıda kapları, salata kaseleri, sızdırmaz kaplar, plastik kaseler ve karton kutular ile hem gıda sektöründe bulunan müşterilerimiz hem de evden yanında her türlü yemeği götürmek isteyen müşterilerimiz için kaliteli ve amacına sonuna kadar hizmet eden ürün çeşitliliğimiz bulunur.

Gıda Kap Çeşitleri

Çorba ve dondurma servisi bulunan kafe, restoran gibi yerlerde; kullanımı kolay, servisi hızlı ve sorunsuz şekilde yapmanın en basit yolu Kullan At karton kutular ile müşterilerinizi mutlu edin. Aynı zamanda eve servis içinde ideal olan karton kutulara hemen göz atabilirsiniz.

Kullan At Karton Gıda Kapları

Salata kaseleri; Kullan At özelliği dışında kapaklı ve iki şekilde ( yayvan ve kare) bulunması ile müşteri zevklerine göre hareket etme fırsatı yaratır. Kapasite için ise farklı hacimlerde bulunan salata kaseleri kapak sayesinde hem tazeliğini korur hem de dökülmesini engellemeyi başarır. Eve servisi yapmayı amaçlayan yiyecek sektöründe bulunan herkesin kesin ihtiyacım var diyeceği salata kaseleri tüketim aşamasında da sorun yaratmaz. Aynı zamanda evde hazırlanmış salatalarında başka yerlerde kolayca tüketimi imkanını yaratan salata kaseleri sağlıklı bir hayata kolayca ulaşıma yol açar. Salata seçimini yap.

Kullan At Salata Kaseleri

Plastik sızdırmaz kaplar; bir yemeğin dökülmemesi gereken kesin durumlarda kesin çözümü sunar. Örneğin mantı servisi bulunan bir restoran; servis aşamasında sorunsuz göndermek istediği yağ ve baharatları ihtiyacı bulunan uygun kap ebatlarıyla yapabilir. Hatta koku geçirmesini istemediğimiz peynir için bile kullanıma uygun çeşit bulunur. Düzgün bir servis ve koku geçirgenliği bulunmayan kendinize uygun sızdırmaz kapları keşfedin.  

Plastik Sızdırmaz Kap Çeşitleri

Baklava, pizza, kurabiye vb. servisin içerisinde mecburi şekilde bulunan karton kutuları kullanacağınız ürün özelinde seçme imkanınız bulunmaktadır. Aradığınız özellik kombini kalite ve sızdırmazlığın birleşimi olan KullanAtMarket karton kutuları sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

Kullan At Karton Kutu Çeşitleri

Plastik kaseler; kullanım alanı en geniş olan gıda kabı konumunda bulunmaktadır. Her türlü yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile içine koyup lokasyon değiştirebilirsiniz. Taşıması kolay tüketimi daha da kolay yaptığınız plastik kaseleri hacim seçimi yaparak karar vermeniz daha yararlı olacaktır. İşte seçim yolunuz

Plastik Kaseler

Alüminyum kaplar; etrafınızda görmeye alışık olduğunuz, ısıya dayanıklılığı daha yüksek olan kullanışlı yemek kaplarıdır. Tek bölmeli, çift bölmeli (2 gözlü dabidot) ve çoklu bölmeli (üçgen tabidot) olacak şekilde farklı ebat alternatifleri bulunan kaplar iş kolaylığı ve vakit tasarrufu sağlar. Aynı zamanda krem karamel, künefe ve sütlaç içinde, yine farklı ebatları ile çeşitliliğimizi arttırdık.  Son olarak büyük sunumlar için alüminyum tepsiler ile örneğin bir baklava sunumu gerçekleştirebilirsiniz. Alüminyum kap seçimine özen göster seçimlerini yaparken kullanış şeklini iyi değerlendir. 

Alüminyum Kap Çeşitleri

Bu güzel alüminyum kapları ve içindeki enfes yemeklerin hava ile temasını kes ki, ilk anki gibi tadı ve kokusu baki kalsın. İşte alüminyum kap kapakları

Alüminyum Kap Kapakları

Gıda kapları seçimini öteleme, aç kalma, aç bırakma…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.