Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Şık Ve Kullanım Kolaylığı Sağlayan Masa Örtüleri

 

            Özellikle doğum günlerinde ve partilerde kullanılan dekorasyon, parti temasını öne çıkarmak amacı ile oluşturulmalıdır. Temayı oluşturmakta tüm parti araç gereçleri kullanılarak bir dekorasyon sağlanmaktadır. Bu dekorasyonda kullanılan tasarım tabak, bardak ve parti süslerine ek olarak masa örtüleri kullanılmaktadır. Örtü seçimlerinde ise yiyecek ve içecek sunumunda kullanılan ürünlerin tasarımları ve dekorasyonda ki süslemeye uygun renklerde ve desenlerde seçimler yapılması gerekmektedir.

 

 Masa Örtülerinde Kullanılan Dekorasyona Özel Renkler

 

            Masa örtüleri renk çeşitliliği sağlanan ve kaliteli malzeme kullanımı ile hazırlanan tasarımlar ile sizlere sunulmaktadır. Özellikle partilerde, dekorasyon ile uyum yakalamak adına renk seçenekleri oluşturulmaktadır. Plastik ve temizliği kolay olan masa örtüleri ise en çok tercih edilenler arasındadır. Yeşil, gri, kırmızı, altın rengi, mor gibi renklerde tasarlanana örtüler, uyumlu renklerde tabak seçimi ile şık bir görüntü elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

 

 Desenli Masa Örtüsü Tasarımları

                        Masa örtüleri desenli yapıları ile de seçilebilmektedir. Puantiyeli ve marin desenli olarak oluşturulan masa örtüsü çeşitleri doğum günü partileri için ve çocuklara yönelik partiler için tercih edilebilmektedir. Masa örtüleri renklerine uygun olarak tasarlanan örtü etekleri ile tamamlanabilmektedir. Dekorasyonda oluşturulan renk temasının öne çıkarılması açısından örtü renkleri önemli ayrıntıları oluşturmaktadır. Ürünler adet üzerinden temin edilebileceği gibi 16 adetlik paketler halinde de sipariş verilebilmektedir. Ürünler kullanım kolaylığı sağlaması ve şık görünüm oluşturulması açısından tercih edilmektedir. Sizde partinize en uygun ürünleri değerlendirip, renkli tasarımlardan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.