Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 21 ürün bulunmaktadır.

Dolphin Kilitli Poşetler

Dolphin kilitli poşetler kurumsal ve bireysel kullanım için çok ideal saklama poşetleridir. Dış etkenlerden korumak istediğiniz ne varsa 4cm x 4cm den başlayan ebat seçenekleri ile rahatlıkla muhafaza edebilirisiniz.

Kilitli poşet nerelerde kullanılır,

Kurumsal olarak,

Kuruyemiş sektöründe her türlü kuruyemiş paketlemesinde,bakliyat sektöründe her türlü bakliyat paketlemesinde, elktronik sektöründe küçük malzemelerin muhafazasında,tekstil sektöründe aksesuar muhafazasında, bijuteri sekteründe küçük ürünlerin paketlenmesinde, Aktarlarda baharat paketlemede. Tarım sektöründe meyve-sebze paketlemesinde,

Bireysel olarak,

Kışlık olarak hazırlamak istediğiniz kumanyalarınızı rahatlıkla paketleyip buzlukta muhafaza etmekte kullanılabilir. Pikniğe giderken yanınıza alacağınız ürünlerin muhafazasında, cips,kuruyemiş,kalan kuru gıdalarınızı hava ve su geçirmez özelliği ile taze tutar ve uzun süre muhafazaya imkan sağlar. Seyahatte yanınıza almak istediğiniz eşyalarınızı, makyaj malzemelerinizi, hijyen gerektiren kişisel bakım malzemelerinizi taşımada ve muhafazada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ebat Seçenekleri

4x4
5x5
6x7
7x9
8x10
9x11
10x12
11x14
13x16
15x18
16x20
17x23
19x25
21x27
23x31
26x35
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.