Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Lateks Eldivenler

Kullan At Market'te! Lateks eldivenleri indirimli ve uygun fiyata havale ve peşin fiyatına kredi kartına 2 ve 3 taksit seçeneğiyle de satın alabilirsiniz.

Latex Eldivenler

 

            Özellikle tamamen kaliteli bir malzeme kapsamı altında üretimleri gerçekleştirmiş olan birbirinden değişik lateks eldivenler oldukça esnek bir yapı altında tasarımları yapıldığından dolayı elinize kolay bir şekilde takma şansını elde edebilirsiniz. Aynı zamanda takıldığı andan itibaren uzun süre elinizde de kalsa herhangi bir şekilde rahatsızlık vermez.

                         

 Kaliteli bir kullanım imkanı

 

            Özellikle yemek yapılırken hanımların en fazla tercih ettiği eldiven çeşitlerinden biri olarak ön plana lateks eldivenler, bu kaliteli site bünyesinde sizlere büyük bir güven içerisinde sunulmuş durumdadır. Yemek yapmanın yanı sıra daha birçok farklı ıslak ve kuru yüzeylerde büyük bir rahatlık sunan bu eldiven çeşitleri tamamen hijyenik bir şekilde hazırlandığından dolayı sağlık açısından da büyük bir koruma vermektedir. Tamamen güvenli bir şekilde ve çok uygun fiyatlar altında satın alabileceğiniz bu eldiven çeşitlerini kutular halinde sipariş verebilirsiniz.

 

 Lateks Eldiven Fiyatları

 

            Her alanda büyük bir rahatlık sunan verileri koruma altına lateks eldivenler, bu güvenilir site içerisinde kaliteli bir malzeme kapsamda üretimleri gerçekleşmiş olarak en uygun fiyatlar altında sunulmaktadır. Kullan at özelliği ile ellerinizin kuru kalmasını ve zarar görmesine engel olabilirsiniz. Farklı alanlarda büyük bir kullanım özelliği sunan bu ürünler üstelik dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre elinizden çıkarmadan işlerinizi gerçekleştirme fırsatı vermektedir. Hiçbir problem yaşamadan keyifle kullanabilirsiniz. Pudralı ya da pudrasız bir biçimde üretimler halinde elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.