Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kampanya Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}

Nitril Eldivenler

 

            Lateks eldivenlere göre çok daha dayanıklı ve güçlü bir mukavemet gösteren nitril eldivenler, paket halinde çok uygun fiyatlar altında site bünyesinde bulunmaktadır. Özellikle latekse duyarlı olan kişiler için büyük bir kullanım avantajı sağlayan nitril eldiven çeşitleri kullanım açısından da büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Dış yüzeyi özel kapaklı bir şekilde tasarım hale getirilmiş olan bu ürün birçok farklı alanda rahat bir biçimde kullanım fırsatı sağlamaktadır. Kolay tutma ayrıcalığı ve aynı zamanda basit bir şekilde giyme fırsatı sayesinde hemen ellerinize takabilirsiniz.

 

 Kaliteli malzeme yapısı ile getirdi eldiven çeşitleri

 

            Parmak uçlarında bulunan özel dokulu yüzey üretim kalitesi sayesinde ister kuru istenirse de Islak zeminlerde rahat bir şekilde kullanılarak kolay bir tutma imkanı sağlamaktadır. Özellikle nitril eldivenler tamamen kaliteli bir malzeme kapsamında üretimleri gerçekleştiğinden dolayı uzun süre kullanım imkanın yanı sıra herhangi bir şekilde yırtılma ya da parçalanma gibi bir durum söz konusu olmaz.

 

 Çok uygun fiyatlar altında satın alabilirsiniz

 

            Paketler halinde satışları yapılan bu kaliteli site bünyesinde çok uygun fiyatlar altında nitril eldivenler sizlere sunulmuş durumdadır. Bu kapsamda arzu ettiğiniz tüm farklı seçenekler altında ve tamamen kaliteli bir şekilde satın alabileceğiniz bu ürünleri değişik alanlarda ve yüzeylerde kullanarak güçlü tutma özelliği sayesinde tüm işlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Her iki ele de rahat bir şekilde takılabilen bu ürünü bütçenize uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.