sadsad x
asdasd
Kargom Nerede?
 • Kargom Nerede?

  Sipariş Vermiş Olduğunuz Ürünlerimizin Güncel Kargo Bilgileri Öğrenmek için Aşağıdaki Linklerden Destek Alabilirsiniz.

  Yurtiçi Kargo ile Gönderilen Siparişler için:

  http://www.yurticikargo.com/sayfalar/ara.aspx?k=kargom nerede

  Üye Olmadan Yapılan Alışverişlerde Kargo Takip Kodunu Öğrenmek için Lütfen Whatsapp Sipariş Hatıımız olan 0530 362 93 93  ya da 0212 886 63 60 Telefon Numaralarımızdan Müşteri Hizmetlerimiz ile İletişime Geçiniz.

  Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçiniz. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Kullanatmarket'e getirilir.

  Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye'ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce  Müşteri Hizmetleri(0212 886 63 60) ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.