sadsad x
asdasd
Kapıda Ödeme
 • Kapıda Ödeme

  KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ

  Kullanatmarket.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini tercih ettiğiniz taktirde ürün size ulaştığında kargo şirketine gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme için tek yapmanız gereken ödeme sayfasından aşağıdaki adımları izlemek.
  .
  Kapıda Ödeme
  Kapıda ödeme ile aldığınız siparişler Yurtiçi kargo ile gönderilecektir.
  Kapıda ödeme hizmet bedeli 7.90 TL'dir.
  Kapıda ödeme nakit yapılabilmektedir.
  İade için IBAN bilginizi info@kullanatmarket.com adresine göndermeniz gerekmektedir.

  .

  Siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedelimiz Aras Kargo Firması ile sadece 5,90 TL'dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

  Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmadan önce sms ile onay alınacaktır. Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. Sms ile onay şifreniz hemen gönderilecektir. Bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

  Kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üye olmadan vereceğiniz siparişlerde sadece Kredi kartı  seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

  Siparişlerinizde herhangi bir limit olmadan kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

  Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

  Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir. 
  Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır

  Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5,90 TL iade edilmemektedir.

  Depomuza gönderilen ‘kapıda ödeme iadeleri’ müşteri hesabınıza para puan olarak tanımlanacaktır. Para puan yalnızca "www.kullanatmarket.com" internet mağazamızda kullanılabilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.