Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Streç Filmler

 

            Birbirinden farklı ebatlarda üretimleri yapılan ve site bünyesinde bulunan streç filmler tamamen kaliteli bir malzeme yapısında hazırlanmakta ve bu sayede buzdolabına koyacağınız birbirinden değişik ürünlerinizin karışmasına imkan vermemektedir. Dayanıklı malzeme yapısı ile üretimleri sağlandığından dolayı istediğiniz kadar ürünü sıkı bir şekilde sarsanız dahi kolay kolay yırtılma ya da parçalanma göstermez. Bu sayede yemekleriniz ya da diğer yiyecekleriniz uzun süre koruma altına alınmaktadır.

 

 Sağlıklı streç filmler

 

            Saracağınız yiyeceklere göre değişiklik gösteren bu birbirinden değişik ebatları bulunan streç filmler tamamen hijyenik bir yapıda üretimleri gerçekleştiğinden dolayı güven içerisinde kullanabilirsiniz. Üstelik çok uygun fiyatlar altında satışları yapıldığından dolayı da ayrıca birden fazla paketler halinde ve değişik boyutlarda satın alarak yiyeceklerinizin kokularını karışmasına ya da değmesine fırsat vermezsiniz. Özellikle de tazeliklerini her daim korumasına ve keyifli bir şekilde yeme imkanı elde etmek adına streç film çeşitleri site bünyesinde çok uygun fiyatlar altında sizlere sunulmuştur.

 

 Farklı boyutlar altında satın alabilirsiniz

 

            Her biri en kaliteli malzemeler kapsamında üretimleri gerçekleştirmiş olan bu kullan at streç filmler sizlere ev hayatınızda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Yiyeceklerinizi güven içerisinde sarmak suretiyle arzu ettiğiniz zaman streç filmleri yine kolay bir şekilde çıkartarak yemeklerini servis yapabilirsiniz. Farklı yiyecekleri değişik ebatlar kapsamında üretimleri ilk gerçekleştirilmiş olan bu streç filmler ile sararak uzun süre tazeliğini korumasına güvenle olanak tanıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.