Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Karton Gıda Kapları

            Elinizde bulunan bütün farklı ürünleri, yiyecek ve içecekleri tamamen hijyenik ve sağlıklı bir şekilde tutmak adına kaliteli bir malzeme yapısında üretimleri gerçekleştirmiş olan karton gıda kapları çeşitleri ile bu kaliteli site bünyesinde sizleri bekliyor. Farklı boy ve çaplar altında satın alınabilecek olan bu değişik kap çeşitleri üstelik biri farklı desenler altına tasarımları yapılmış bir şekilde evinize mutfağında ya da iş yerinizin mutfağında harika bir görünüm el etme fırsatını vermektedir.

 Değişik seçenekler altında kap çeşitleri

            Özel bir malzeme ile üretimleri sağlanmış olan bu karton gıda kapları özellikle de evinizde sizlere büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Kapaklı bir şekilde tamamen dayanıklı bir malzeme kapsamında üretimleri sağlanmış bu ürünler ayrıca değişik şekiller altında ve iç kısımlarında farklı bölmeleri bulunan tasarımlar eşliğinde de yine site bünyesinde bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz ürünler ya da yerlere göre bu kağıtları en uygun fiyatlar kapsamında satın alabilir ve güven içerisinde kullanabilirsiniz.

 Uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz

            Herhangi bir sorun yaşamadan uzun bir süre birçok farklı yiyecek ve içeceklerinizi sorunsuz bir şekilde bu kaplar içerisinde tutabilirsiniz. Üstelik evlerin yanı sıra birbirinden farklı firmalar bünyesinde değişik seçenekler altında pizza kutuları gibi daha birçok değişik karton gıda kapları da yine bu kaliteli site içerisinde sizlere sunulmuş durumdadır. Oldukça uygun fiyatlar altında toplu olarak bu kapları satın alabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.