Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 10 ürün bulunmaktadır.

Gıda Kapları

            Evinizde ya da iş yerlerimizde bundan birbirinden farklı gıdaları sorunsuz bir şekilde ve uzun süre saklama olanağı sunan ve birbirinden değişik model ve renkleri altında üretimleri gerçekleştirilmiş olan gıda kapları çeşitleri altında güven içerisinde yiyeceklerinizi koruma şansını edebilirsiniz. Farklı ebatları altında üretimleri yapılmış olan bu kaplar kapakları ile birlikte kolay bir şekilde açılıp kapanma özelliği vermekte ve bu sayede ürünlerinizi istediğiniz zaman çıkarıp yeniden buzdolabına veya yerleştirme gittiniz herhangi bir dolaba da koyma şansını değerlendirebilirsiniz.

 Güven içerisinde kullanma imkanı

            Tamamen güvenilir ve kaliteli malzeme kapsamında üretimleri yapılmış olan bu gıda kapları, evinizde özellikle bozulmaması adına tutmak İstediğiniz bir çok farklı ürünü kaplar içerisine yerleştirebilir ve rahat bir şekilde koruma imkanı elde edebilirsiniz. Tabi sadece evlerde değil aynı zamanda farklı cafe ya da restoran gibi değişik iş yerleri noktasında da yiyecekleri sonsuz bir şekilde saklayabilir, müşterilerinize taze bir biçimde çıkarma şansını kullanabilirsiniz. Ayrıca hem yiyecekler hem de içecekler konusunda en iyi desteği sağlayan bu kapları site bünyesinde çok uygun fiyatlar altında satın alabilirsiniz.

 Farklı çeşitler altında gıda kapları

            Sade ya da puantiyeli ve daha birçok değişik desenler altında üretimler yapılmış olarak görsel bir güzellikle sunan bu gıda kapları çeşitlerini aynı zamanda arzu ettiğiniz şekiller üretimleri içerisinde de elde edebilirsiniz. Yuvarlak bir şekilde kafa olarak satın alabilirken dikdörtgen tasarım ya da pizza kutusu olarak da farklı iş yerleri noktasında Bu kapları site içerisinden elde edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.