x
0 ürün
TL

Kredi kartına taksit ve kapıda nakit ödeme imkanı ile kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajından yararlanarak siparişinizi en kısa sürede hızlı teslim alabilirsiniz.

Dolphin - Dolphin Tahta Karıştırıcı 10cm
Dolphin Tahta Karıştırıcı 10cm
Pakette 1000 Adet
Paket Fiyatı: 8,90 TL KDV Dahil
Dolphin - Dolphin Uzun Tahta Karıştırıcı 14cm
Dolphin Uzun Tahta Karıştırıcı 14cm
Pakette 1000 Adet
Paket Fiyatı: 16,29 TL KDV Dahil
Dolphin - Dolphin Kagitli Tahta Karistirici 250li
Dolphin Kagitli Tahta Karistirici 250li
Pakette 250 Adet
Paket Fiyatı: 9,90 TL KDV Dahil
Daha Fazla Yükle
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Tahta Karıştırıcılar

 

 Tahta karıştırıcılar birçok farklı alanda büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle içeceklerin karıştırılması adına tamamen sağlıklı bir şekilde kaliteli malzemeler içerisinde üretimleri gerçekleştirildiği için büyük bir güven sağlamakta hem de avantajlı bir fırsat vermektedir. İnce uzun şeklinde ve uç kısımları kavisli bir şekilde tasarımları yapılan bu tahta karıştırıcılar birbirinden farklı organizasyonlar içerisinde büyük bir talep alırken aynı zamanda farklı kafe ya da çay ocağı gibi yerlerde de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

 Her Yerde Güven İçerisinde Kullanılabilir

 

            Özellikle bilindiği üzere çaylarda bu tahta karıştırıcılar kullanılmaktadır. Farklı çay ocaklarında veya kafe tarzı yerlerde büyük bir kullanım durumu olan bu karıştırıcılar, özel olarak başta çay olmak üzere birçok değişik içeceği karıştırmak adına tasarım haline getirip piyasaya sürülmektedir. Kişisel tercihlere göre ve kullanmak istediğiniz yere bağlı olarak paketler halinde bu tahta karıştırıcıları en uygun fiyatlar altında site bünyesinde bulabilir ve güven içerisinde alışverişini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Birbirinden Kaliteli Karıştırıcı Tahta Çeşitleri

 

            Genel olarak her ne kadar bu tahta karıştırıcılar bir tahta renginde satın alınsa da birbirinden değişik renkler altında da boyanmış bir şekilde satışları yapılmaktadır. Özellikle eğlenceli ve neşeli organizasyonlar içerisinde ve çocuklar için yapılacak olan kutlamaları adına mavi ya da kırmızı ve yeşil ve sarı gibi daha aklınıza gelecek birçok farklı renkleri altında bu tahta karıştırıcıları site bünyesinde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

 

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.