Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

seffaf-eldivenlerr.jpg (205 KB)

Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Kullanımı Pratik Şeffaf Eldivenler

 

Şeffaf Eldiven

 

            Naylon eldiven olarak da tarif edilen şeffaf eldivenler yüksek yoğunluğa sahip olan Polietilenden (Pet) üretilmektedir. Polietilen bilindiği üzere yarı geçirgen, oldukça dayanıklı ve yumuşatılabilen bir malzemedir.

 

            Şeffaf eldivenler iki el ile de kolay bir şekilde kullanılabilen bir üründür. Lateks eldivenler gibi eli çok sıkı bir şekilde sarmasalar da ince yapıda olmaları sebebi ile çok fazla his kaybına sebep olmazlar. Bu sebeple fazla dayanıklılık ve hassasiyet gerektirmeyen işler için vinil, nitril ve lateks gibi muayene eldiven türlerine göre çok düşük birim fiyatları olmasından dolayı oldukça ekonomik bir çözümdür. Şeffaf eldivenlerin çok fazla kullanım alanı vardır.

 

            Şeffaf eldivenler özellikle hastanelerde, gıda üretim yerlerinde, temizlik işlerinde ve güzellik salonlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

 

 Neden Şeffaf Eldivenler Tercih Edilmeli?

 

            Kullan at mantığı ile tek kullanımlık özelliğe sahip olan bu eldivenler, gıdaların el teması olmadan hazırlanmasını sağlar. Gıda, temizlik, hijyen ve sağlık gerektiren birçok faaliyet alanında huzurla kullanılmaktadır.

 

            Kullanımı son derece basit ve tek beden olarak üretilmiş eldiven çeşididir. Bu sebeple her el için uygundur. Kolay bir şekilde elin şeklini almaktadır. Elin şeklini alan şeffaf eldivenler, böylece elin daha rahat bir şekilde hareket etmesini sağlar ve terleme gibi problemlere de neden olmaz. Çok kullanışlı ve uygun fiyatlı bir ürün olması sebebi ile müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.