sadsad x
asdasd

Cadılar Bayramı Klişesi Bal Kabağı ile Yapabilecekleriniz!

09 Ekim 2018
Cadılar Bayramı Klişesi Bal Kabağı ile Yapabilecekleriniz!

Cadılar bayramı kapı süsleri, cadılar bayramı bahçe süsleri, cadılar bayramı dekorları ve cadılar bayramı parti malzemelerinin tamamını basit bir bal kabağından harikalar yaratarak sahip olabilirsiniz. Bıçak darbeleri, boyama kapsülleri ve asma süsler ile bal kabaklarına neler yapabileceğinizi dikkatle izleyin. Cadılar bayramı parti malzemelerine tema katmak ve özgün içerikle doldurmak tahmininizden daha kolay olacak. Korsanlardan çılgın hırsız Minion’lara kadar her şeyi bal kabaklarından yaratmak mümkün. Bakalım hayal gücünüz bu kadarını kaldırmaya dayanabilecek mi? Bu balkabakları Cadılar Bayramı partinizin ve Cadılar Bayramı sofranızın ilk misafirleri bile olabilir, tercih tamamen sizin. İşte Cadılar bayramı parti malzemeleriniz hem de tamamen bal kabaklarından.

balkabağı dekor

Korku şakalarından yapay örümcek üzerine bal kabağı ve harika bir el işçiliği ile korkunç bir Cadılar bayramı parti malzemesine ulaşın.

balkabağı vampir

Vampir surat bal kabağı huzurunuzda..

emoji bal kabağı

Emoji ler Cadılar Bayramı kapı süslerine de girdi, tabi ki bal kabağı ile beraber.

Minions Bal Kabağı

Çılgın hırsızlar Cadılar bayramı partisinde sizi karşılayacak..

Elma Şekeri Bal Kabağı

El işinin de bu kadarı olur mu? Bal kabağının her yerini turuncu elma şekerleri ile doldurarak misafirleriniz için enfes tatta bir Cadılar Bayramı parti malzemesi elde edebilirsiniz.

çiçekli bal kabağı

Biraz yapışkan birkaç adet çiçek

Cadılar bayramı aksesuarlarını bal kabalarından yaparak verimi üst düzeye çıkarın. Tam bir Cadılar bayramı süslemesi haline gelen Cadılar bayramı merdiven dekoru ile bırakın partiniz sizin için konuşsun.

cadı bal kabağı

Cadısız Cadılar Bayramı olur mu? Bir adet Cadı Şapkası ve tül ile balkabağını çirkin bir cadıya dönüştürmek bir hayli kolay.

komtümlü bal kabağı

Cadılar bayramı kostüm aksesuarlarını bal kabağı üzerinde kullanmayı kolay yolla seçen korsanlar.

pembe bal kabağı

Bal kabağını dilim dilim keserek ayırın ve sonra ufak parçalar çıkartın. Çıkarttıklarınızı yedikten sonra dilimleri tekrar üst üste koyun. Bir de iyi bir ışıklandırma yaparsanız çılgın bir Cadılar Bayramı dekor süsü elde edebilirsiniz.

dilimli bal kabağı

Biraz el işçiliği o da sadece boyama yaparak sade ve şık balkabakları elde edebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.