Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Kategori Menüsü
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Kategorisi
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Şeffaf Bardaklar

 

            Bir yerde klasik bardak adını da alan ve birbirinden farklı renk ve modeller ile birlikte aynı zamanda farklı boyutlar kapsamında da üretimleri gerçekleştirilen şeffaf bardaklar, günümüzde plastik ürün olarak en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer almaktadır. Bunlar içerisinde özellikle iş yerlerinde su içerken ya da kahve ve çay ocakları gibi yerlerde yeni su vermek adına en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Elbette bunların içine kişisel olarak kullanım durumunu da eklemek gerekir. Evde ya da araçlarla bir yerlere giderken mutlaka yanlarında bulundurulan bu plastik bardaklar büyük bir kullanım avantajı sağlamaktadır.

 

 Farklı Modeller Altında Plastik Bardaklar

 

            Birçok değişik yerde kullanımı olan ve büyük bir kolaylık sağlayan şeffaf bardaklar, son dönemlerde sade ürünlerin yanı sıra çevresine desen halinde eklenmiş olan farklı modeller içerisinde de satışları yapılmaktadır. Bunlar arasında mavi benekler altında puantiyeli şeffaf bardak çeşitlerinin yanı sıra kristal halinde desen tasarımları ile hazırlanmış olan bardaklar da bulunmaktadır. Ayrıca değişik boy ve çaplara göre tasarımları da gerçekleştirilen bu bardakları çok uygun fiyatlar altında site bünyesinde bulabilir ve paketler halinde satın alma şansını elde edebilirsiniz.

 

 Kaliteli Üretim Malzemeleri İle Şeffaf Bardaklar

 

            Site kapsamında bulunan birbirinden değişik şeffaf bardaklar, uygun fiyatlarla ve tamamen kaliteli bir malzeme ile üretimleri sağlanmış şekilde satışları yapılmaktadır. Kullanım alanlarına ve kişisel tercihlere göre site bünyesinde güven içerisinde alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.