sadsad x
asdasd

Pikniğe hazır mıyız?

23 Mayıs 2019
Pikniğe hazır mıyız?

Pikniklerin vazgeçilmez mevsimi olan yaz ayına yavaş yavaş giriyoruz. Piknik zamanlarında en keyifli anlardan biri ailenin her bir ferdinin bir işi sahiplenerek piknik masasını kurması bu işi daha zevkli hale getiriyor. 

Pikniklerin en önemli özelliği pratik olmasıdır. Masa kısa sürede kurulur ve keyifli anlardan sonra hızlıca toparlanabilmelidir. Kullan At Market olarak sizlere geniş ürün ağacımızdan piknik ve mangal için ürün önerilerinde bulunmak isteriz.

Piknik ya da mangal etkinliğiniz kalabalık ise, hazır renkli parti setlerimiz ile bulaşık ve ağırlıklardan kurtulabilir böylelikle sadece anın tadını çıkabilirsiniz.

Piknik setlerinde olması gereken malzemeler, kullan at tabak, bardak, çatal, bıçak, peçete, masa örtüsü'dür. Piknik için dilerseniz tek kullanımlık ürünler tercih edebileceğiniz gibi, porselen görünümlü ürünler ile aynı seti bir kaç piknik eğlencenizde de kullanabilirsiniz. Sizler için onlarca hazır piknik seti hazırladık. Her hazır piknik seti içerisinde piknik için gereken bir çok ekipman yer almaktadır.

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.